wyszukanie zaawansowane

Galerie

Seks od kuchni, czyli wpływ diety na męską płodność

Seks od kuchni, czyli wpływ diety na męską płodność

fot. JupiterImages

1/10

Najlepszą metodą dla mężczyzny na to, aby aktywnie dbać o swoją płodność jest prawidłowa dieta. Niedobory określonych składników odżywczych mogą negatywnie wpływać na jakość i ilość produkowanego nasienia, a co za tym idzie na zdolność do poczęcia potomka.

Tagi: dietapłodność
REKOMENDACJA
1/10
2015-11-07 19:37:28
~Leon

Dieta jest bardzo ważna. Ja stosowałem wspomagacz diety w postaci Therm Line Man. Im facet zdrowszy tym lepsze nasienie. Ważne jest żeby dbać o siebie w każdej sytuacji.

2015-01-04 14:04:46
~gumis

Ja ze swojej strony mogę polecić tabletki IQMAN.Moim zdaniem jedne z lepszych i skuteczniejszych tabletek jeżeli chodzi o rozwiązywanie męskich problemów.Kupić je można na Allegro ub stronie dystrybutora.

2013-07-30 12:55:16
~kkk

dieta jest bardzo istotna, warto też dbać, by mąż fizycznie dbał o swoje narządy rozrodcze, nawet podczas pracy z komputerem (laptopem). bardzo fajny artykuł o tym jest też tutaj: http://www.mamazone.pl/artyk uly/chce-byc-mama/przygotowania-do- ciazy/2010/dieta-na-plodnosc-mezczy zny.aspx

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.