wyszukanie zaawansowane

Galerie

Jak wygląda 100 kalorii?

Jak wygląda 100 kalorii?

fot. JupiterImages

1/15

Wielu z nas niespecjalnie przejmuje się tym co, w jakich ilościach i kiedy je. Nie dotyczy to osób, które dbają o linię i liczą kalorie. Ci, w trosce o zgrabną sylwetkę niemal na pamięć uczą się tabel z wartościami energetycznymi produktów. Oczywiście nie chodzi o to, by stać się niewolnikiem przeliczania i wpadać w panikę, jeśli zdarzy się nam przekroczyć ustalony dzienny limit o kilkadziesiąt kalorii. Ale też warto zastanowić się dwa razy, zanim pochłoniemy paczkę chipsów, czy batona, bo to właśnie drobne przekąski są zwykle odpowiedzialne za kilka kilogramów nadwagi, z którymi bezskutecznie walczy się całymi miesiącami. Poniżej prezentujemy przykłady przekąsek o wartości energetycznej ok. sto kalorii. Zapoznanie się z tą listą może nam uświadomić jak często, przekąszając między posiłkami, pakujemy w siebie setki niepotrzebnych kalorii.

Tagi: kaloriatyciedieta
REKOMENDACJA
1/15
2014-11-29 21:06:40
~KASIA

Nie jest tak, że masz nadwagę, bo jesz za dużo! Masz nadwagę, bo jesz za mało! To prawda. Jesz za mało podstawowych substancji odżywczych. TERAZ I TY MASZ SZANSĘ UZYSKAĆ IDEALNĄ FIGURĘ I CIESZYĆ SIĘ NiĄ TAK DŁUGO JAK ZECHCESZ! Zyskasz w ten sposób piękną sylwetkę, doskonałą kondycję, świetne samopoczucie, zwiększoną odporność na wiele chorób.Osiągniesz to stosując nasz program dostosowany dla każdego (idealnafigura.com/gberes).

2012-10-21 05:41:10
~ana

Taka tusza wygląda nieapetycznie. . Ja powiem z własnego doświadczenia. O nadwadze już dawno zapomniałam. Schudłam 11 kg i to praktycznie bez wyrzeczeń ale znam ten problem efektu jo-jo , braku motywacji i systematyczności. Pewnego dnia trafiłam na fajnego konsultanta wellness (dietywellness.pl) , który poradził sobie z moimi problemami w kilka tygodni. Czuję się super! Nie boję się efektu jo-jo, bo jest ze mną konsultant, który wie jak się przed tym ustrzec.

2009-11-19 10:34:33
~Anna

Schudnij skutecznie i zdrowo bez liczenia kalorii i uczucia głodu. Zapraszam na bezpłatną konsultację. www.konsultacje.ania .mojawaga.pl

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.