wyszukanie zaawansowane

Galerie

Jak działa masaż odchudzający?

Jak działa masaż odchudzający?

fot. JupiterImages

1/11

Zacznijmy od najważniejszego – masaż sam z siebie nie pozwoli nam schudnąć. Aby odchudzanie dało trwałe efekty, potrzebna jest też zmiana nawyków żywieniowych oraz odpowiednia porcja treningów. Kiedy waga znów pokazuje o kilka kilogramów za dużo, a ulubione spodnie nie dopinają się w pasie konieczna jest odpowiednia motywacja, aby nasze mocne postanowienie poprawy wprowadzić w życie. Masaż kojarzy się z przyjemnością ora relaksem, dlatego właśnie dla wielu osób jest świetną zachętą do tego, by zacząć proces odchudzania się. Ale daje nam znacznie więcej, niż tylko motywację.

REKOMENDACJA
1/11
2014-11-29 21:27:26
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness (idealnafigura.com/gberes) , schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdemu to polecam

2014-02-18 09:59:28
~Ośka

Masaż odchudzający plus sauna dają najlepsze efekty ;-) wszystko połączone z dietą i odpowiednimi ćwiczeniami, efekty widać już po miesiącu. polecam ofertę salonu JuriMo w Krakowie

2009-11-24 09:02:41
~JUSTA

MASAŻE NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ. CIAŁO WYGLĄDA ZUPEŁNIE INACZEJ: ROZBIJAJĄ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ I UJĘDRNIAJĄ ALE SĄ TROSZKĘ BOLESNE :) NO I OPRÓCZ TEGO NALEŻY ODPOWIEDZNIO SIĘ ODŻYWIAĆ I CHOĆ TROCHĘ ĆWICZYĆ! WTEDY EFEKTY SĄ REWELACYJNE!!!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.