wyszukanie zaawansowane

Galerie

Stosunkowo tanie upiększanie

Stosunkowo tanie upiększanie

fot. JupiterImages

1/8

Wizyta w SPA do tanich nie należy. Nie ma się co dziwić – na farmach piękności poddajemy się luksusowym zabiegom, przeprowadzanym przy użyciu specjalistycznych preparatów przez terapeutów, których pozyskanie lub wyszkolenie bywa kosztowne. Ponadto, rynek zabiegów SPA w Polsce jest rynkiem młodym, rozwijającym się powoli. Konkurencja póki co jest niewielka, co sprzyja wysokim cenom. Na szczęście istnieje kilka sposobów na to, by zaoszczędzić na wizycie w SPA.

Tagi: spapobyt w spa
REKOMENDACJA
1/8
2012-03-02 13:57:30
~łuki

Witam, zwracam się z prośbą, jeśli nie czujesz się dotknięty przez kryzys finansowy albo jesteś po prostu człowiekiem dobrej woli proszę wspomóż mnie. Szukam trzydziestu tysięcy pomocnych ludzi, którzy zechcieliby mi pomóc, ponieważ muszę spłacić kredyt, który jest dla mnie zbyt dużym ciężarem. Dlatego proszę Cię o pomoc w wysokości 1 złotówki lub dowolnej kwoty na konto nr 43114020040000380264446126. Z góry dziękuję wszystkim ofiarodawcom- Łukasz Laszczak.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.