wyszukanie zaawansowane

Galerie

Na czym polega odsysanie tłuszczu?

Na czym polega odsysanie tłuszczu?

AFP

1/8

W dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Liposukcja jest, obok powiększania piersi, najczęściej wykonywanym zabiegiem w chirurgii kosmetycznej.

REKOMENDACJA
1/8
Zobacz w innych serwisach:
2015-01-03 16:29:23
~Karol

Odsysanie tłuszczu nie musi być zabiegiem inwazyjnym i niebezpiecznym. Na rynku można spotkać nowy rodzaj liposukcji wykonywany za pomocą urządzenia Body Tite. Zabieg ten mają w swojej ofercie najlepsze kliniki a wśród nich krakowska ArtClinique.

2012-10-17 12:26:20
~ana

Zawsze starałam się zdrowo odżywiać, ćwiczyć, a to gwarantowało mi płaski brzuch. Jednak i tak w związku z moim trybem pracy miałam duży problem z rosnącą wagą i chociaż dużo czytałam nie miałam czasu na wprowadzenie wszystkich zaleceń w życie. Jednak udało mi się trafić do centrum zdrowej diety ( dietywellness.pl) gdzie pokazano mi ze zdrowe odżywianie nie musi być trudne i można je dostosować do każdych warunków i dziś nie mam już problemu z kontrola swojej wagi

2010-06-24 19:55:31
~ELA

jaka szkda ze zapominamy iz w zyciu najawzniejsza jestMILOSC ONA JEST NAJLEPSZYM LEKIEM NA WSZELKIE NIEDOBORY ....

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.