wyszukanie zaawansowane

Galerie

Nieskuteczne diety?

Nieskuteczne diety?

fot. JupiterImages

1/6

Każdy, kto kiedykolwiek był na diecie, wie, że raz na wozie, raz pod wozem. Najpierw jesteśmy szczęśliwi, bo waga pokazała nam, że zeszliśmy o dwa kilogramy w dół, a spodnie są dobitnym dowodem na to, że brzuch w końcu stał się bardziej płaski, a za chwilę przychodzi dołek, bo koleżanki chciały umówić się w pizzerii, a pizza to potrawa wysokokaloryczna i pokus lepiej unikać. Masz prawo do takich dołków, nikt nie obiecywał, że będzie łatwo, jednak konsekwencja jest kluczem do sukcesu. Wytrwanie na diecie to wielka sztuka – oto lista pułapek, w które można wpaść w chwili słabości.

REKOMENDACJA
1/6
2010-10-28 15:27:53
~KACHA

Nadwaga wiąże się z licznymi problemami zdrowotnymi :choroby serca, cukrzyca, miażdżyca, zawały itd. Ludzie sobie sprawy z tego nie zdają a potem jest już za późno! Samo odsysanie tłuszczu nic nie pomoże! Trzeba zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się regularnie i zdrowo odżywiać! Ja miałam 3 porody i schudłam 15 kg, bez głodowania, bez efektu jo-jo i bez odsysania tłuszczu! Pokaż że ty też schudniesz z naszą pomocą. Uwierz w to! Polecam zdrowe, smaczne odchudzanie,

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.