wyszukanie zaawansowane

Galerie

Jak działa dotyk?

Jak działa dotyk?

fot. JupiterImages

1/9

„Aby przeżyć, trzeba nam czterech uścisków dziennie, aby zachować zdrowie – trzeba ośmiu uścisków dziennie, a żeby się rozwijać, trzeba dwunastu uścisków dziennie.” To słynne twierdzenie terapeutki rodzinnej, Virgini Satir mówi o dotyku więcej, niż wszystkie naukowe teorie. Moc dotyku jest większa niż myślisz. Dotyku potrzebuje każdy z nas. Daje nie tylko poczucie akceptacji i bezpieczeństwa. Dotyk może też leczyć.

Tagi: dotykmasaż
REKOMENDACJA
1/9
2012-03-02 13:39:38
~łuki

Witam, zwracam się z prośbą, jeśli nie czujesz się dotknięty przez kryzys finansowy albo jesteś po prostu człowiekiem dobrej woli proszę wspomóż mnie. Szukam trzydziestu tysięcy pomocnych ludzi, którzy zechcieliby mi pomóc, ponieważ muszę spłacić kredyt, który jest dla mnie zbyt dużym ciężarem. Dlatego proszę Cię o pomoc w wysokości 1 złotówki lub dowolnej kwoty na konto nr 43114020040000380264446126. Z góry dziękuję wszystkim ofiarodawcom- Łukasz Laszczak.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.