wyszukanie zaawansowane

Galerie

Najskuteczniejsze metody depilacji

Najskuteczniejsze metody depilacji

fot. JupiterImages

1/7

Najbardziej popularną oraz rozpowszechnioną metodą usuwania zbędnego owłosienia jest ich golenie. Z metody tej ochoczo korzystają zarówno mężczyźni jak i kobiety. Jej zalety są oczywiste – golenie zabiera naprawdę niewiele czasu, a do tego nie jest kosztowne – wystarczy zaopatrzyć się w piankę do golenia i maszynkę. Jednak metoda ta nie wolna jest też od wad – włoski odrastają szybko, więc zabieg trzeba powtarzać co mniej więcej dwa, trzy dni. Golenie jest więc dość uciążliwą metodą. Na szczęście pod ręką mamy jeszcze kilka innych sposobów na usunięcie włosów.

REKOMENDACJA
1/7
2015-08-06 18:29:50
~Celina

Ale trzeba też wziąć pod uwagę, że na laserowe usuwanie włosków nie każdego stać... ja np. na takie pozwolić sobie nie mogę. zainwestowałam więc w depilator panasonica, bo faktycznie golenie zwykłą maszynką było dla mnie uciażliwe... Teraz depilować się muszę raz na 3-4 tygodnie i to nie jest dla mnie jakiś problem :)

2015-02-23 15:17:27
~Krysia 73

Ze wszystkich metod jak dla mnie najlepszy jest Laser. Skusiłam się na depilacje laserową w salonie kosmetycznym Laser Glamour w Łodzi. Świetna sprawa, po kilku zabiegach zapomniałam co to odrastające włoski. Teraz inwestuje w swoje ciało własnie tam http://www.laserglamour.pl a po głowie chodzi mi mikrodermabrazja diamentowa.

2013-10-30 22:46:43
~joolkaa

najlepsza depilacja to depilacja trwałą... ja sama już pozbyłam się włosków z pach. polecam Epilfree wykonane w Denique.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.