wyszukanie zaawansowane

Galerie

5 sposobów, by uniknąć przeziębienia

5 sposobów, by uniknąć przeziębienia

fot. JupiterImages

1/6

Wirusy i bakterie są winne większości chorób nękających nasze organizmy. W okresie jesienno-zimowym nawet 20% z nas będzie zmagać się z przeziębieniem lub grypą. Nie brakuje środków farmakologicznych, które reklamuje się jako jedyną skuteczną broń przeciw groźnym mikrobom. Większość z tych leków może rzeczywiście nam pomóc, ale tylko pod warunkiem, że będziemy stosować się także do pięciu podstawowych zasad profilaktyki grypy i przeziębienia. Nie pomogą nam nawet najdroższe tabletki, jeśli zlekceważymy te zalecenia.

REKOMENDACJA
1/6
2017-05-15 23:10:13
~klaudyna

Coś w tym jest, wprowadziłam ten probiotyk wczesną wiosną i nikt z nas nie chorował na grypę, podczas gdy znajomi leżeli plackiem w łóżku. Probiotyki jednak potrafią zdziałać cuda.

2016-09-06 16:31:31
~eliza

Najważniejsza jest dobra odporność, bo dzięki temu choróbska omijają nas szerokim łukiem. W tym celu ja swoim dzieciakom podaję regularnie acidolac i uzupełniam florę bakteryjną o dobre bakterie. Do tego też, jak widzę, że zaczynają pokasływać i są niewyraźne, to dostają fosidal, który bardzo skutecznie i szybko hamuje chorobę

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.