wyszukanie zaawansowane

Galerie

Przez żołądek do... łóżka

Przez żołądek do... łóżka

fot. JupiterImages

1/10

Gdybyś miała wybrać między zjedzeniem kawałka pysznego tortu czekoladowego a odbyciem wysoce satysfakcjonującego zbliżenia ze swoim partnerem – na co byś się zdecydowała? Decyzja może być trudna, ponieważ jedzenie i seks to dwa najsilniej działające na człowieka bodźce. Uczucie satysfakcji towarzyszy zarówno spożyciu wyśmienitego posiłku, jak i kontaktom fizycznym, ponieważ obie te czynności aktywują znajdujące się w mózgu receptory przyjemności. Być może dlatego jedzenie często kojarzy się nam z seksem. I o ile klasyfikowanie pewnych pokarmów jako afrodyzjaki jest w większości przypadków nieuzasadnione, istnieje pewna grupa produktów, które dodają nam energii, pobudzają nasze libido i intensyfikują nasze wrażenia związane z przeżywaniem orgazmu. Jedz je regularnie, a nie będziesz narzekać na nudę w sypialni.

Tagi: seksdietaafrodyzjakiczekoladabananywino
REKOMENDACJA
1/10
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.