wyszukanie zaawansowane

Galerie

Rewolucja w odchudzaniu. Jedz do syta!

Rewolucja w odchudzaniu. Jedz do syta!

fot. JupiterImages

1/8

Wiele osób narzekających na swoją tuszę, tak naprawdę nigdy nie ma dość odwagi, aby wziąć się za prawdziwe odchudzanie. Czują się przerażeni katuszami, z jakimi wiąże się dieta. Nie mają ochoty na przesadne wyrzeczenia, nie chcą chodzić głodni. I właśnie takie osoby powinny sięgnąć po dietę, która nie wymaga od nich większych poświęceń i nie dopuszcza do wygłodzenia. Mało tego, pozwala ciągle jeść. Trzeba tylko wiedzieć, co wolno, a czego nie wolno jeść.

REKOMENDACJA
1/8
2013-08-09 18:37:37
~Cukierek

Każdy kto chce pozbyć się zbędnych kilogramów i zyskać ładną sylwetkę powinien zaopatrzyć się w suplement diety dostępny na stronie www.slim24.pl warto w niego zainwestować bo przynosi bardzo szybkie efekty.

2010-02-11 16:43:59
~klara41@wp.pl

każdemu kto chce schudnąć polecam program WW. Mnie się udało w niecały rok schudnąć 43kg i to jedząc wszystko nawet w nocy. program jest przystosowany dla każdego nie ma możliwość nie schudnąć a i słodycze i ciasta nie muszą być likwidowane z jadłospisu. najważniejsze to planować co się je i zapisywać punkty. klucz do sukcesu. można jeść wszystko makarony, ryż, ziemniaki, mięso, pieczywo i słodycze. nic nie jest zabronione.mnie sie udało to każdemu może

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.