wyszukanie zaawansowane

Galerie

Po co nam tkanka tłuszczowa?

Po co nam tkanka tłuszczowa?

fot. JupiterImages

1/6

Tkanka tłuszczowa niejednemu z nas spędza z sen z powiek. Zastanawiamy się, jakie jeszcze możemy podjąć kroki, żeby się jej skutecznie pozbyć. I faktycznie, nadmiar tłuszczu zagraża naszemu zdrowiu, ale trzeba przyznać, że tkanka tłuszczowa jest nam niezbędna.

REKOMENDACJA
1/6
2012-11-12 11:18:01
~klara

PANIE I PANOWIE.Ten przekaz kieruję do obu płci a w szczególności do pań po porodzie. Jeżeli macie problem z pozbyciem się nadmiaru kilogramów, gorąco polecam program , który mi osobiście bardzo pomógł. Moja walka z nadwagą trwała około 15 lat bez pozytywnego rezultatu. Dzisiaj jestem szczęśliwą osobą i lżejszą o 28 kg. Skorzystałam z (idealnafigura.com/pewne) i nie żałuję. Czuję się super, jestem aktywna i bardzo sprawna,pomimo że mam 59 lat. Polecam z całego serca

2010-04-12 13:20:24
~adzia

Poczytaj i wyslij tłuszcz do diabła.Idealna dieta dla każdego bez wzgledu na wiek.Odżywia, oczyszcza organizm,wzmacnia i regeneryje.Ponadto możesz jeść ulubione posiłki i chudnąć..Ja po dwóch ciążach zgubiłam 10 kg w 3 miesiące i wagę trzymam.Polecam (odchudzamskutecznie.com.pl)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.