wyszukanie zaawansowane

Galerie

10 sekretów szczupłej sylwetki

10 sekretów szczupłej sylwetki

fot. JupiterImages

1/11

Odchudzanie się to długotrwały proces, który wymaga często bardzo bolesnej wiwisekcji zakończonej całkowitą zmianą nawyków żywieniowych. To właśnie niewłaściwy sposób odżywiania się jest najczęstszą przyczyną kłopotów z nadmiarem kilogramów, które z kolei są źródłem wielu kłopotów zdrowotnych. Dlatego zanim zaczniemy poszukiwać kolejnej diety cud, zacznijmy od prostych kroków, które znacząco wpłyną na naszą linię. Oto sekrety szczupłej sylwetki.

Warto przeczytać:
Wybierz trening dla siebie i ćwicz!
Figura idealnie dopasowana do Ciebie!
Polecamy! Zakochaj się! Wejdź na doserca.pl

Tagi: dietaotyłośćnadwagakaloriesylwetkawaga
REKOMENDACJA
1/11
2015-12-14 21:36:57
~HannaSADEK, Poznań

ISTNIEJĄ DWA POWODY OTYŁOŚCI (CHOLESTEROL) / NADWAGI / CUKRZYCY / NADCIŚNIENIA / CHORÓB SERCA U LUDZI: ♥♥♥♥♥ 1. Wysoki poziom cukru we krwi, czyli mąka i cukier spożywczy, a zatem (niezdrowe dla człowieka): WYSOKIE WĘGLOWODANY TJ. OD 26.01% WZROSTU. 2. Zbyt duże spożycie tłuszczów, mamy więc klasyfikację: INDEKS ŻYWIENIOWY TJ. IŻ PRODUKTU. 3. Puenta to tabele: IŻ PRODUKTU. P. S. Realizując klasyfikację IŻ, organizm sam wykorzystuje złog

2015-12-14 21:35:04
~HannaSADEK, Poznań

A WIĘC; PRZY ZWALCZANIU WSZELKICH CHORÓB / OTYŁOŚCI, RÓWNIEŻ CUKRZYCY TYPU 2, WAŻNA JEST WIEDZA: Klasyfikująca pożywienie na kategorie uwzględniające zawartość tłuszczów, NISKICH WĘGLOWODANÓW, WYSOKICH WĘGLOWODANÓW; tj. tych które sprzyjają powstawaniu otyłości i cukrzycy typu 2, a które nie, oraz pozostałych składników. Stosunkowo prostym jest zaznajomić się z tabelami pożywienia wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO TJ. IŻ PRODUKTU. To wystarcza, aby sa

2010-04-12 13:34:49
~adzia

Poczytaj i wyslij tłuszcz do diabła.Idealna dieta dla każdego bez wzgledu na wiek.Odżywia, oczyszcza organizm,wzmacnia i regeneryje.Ponadto możesz jeść ulubione posiłki i chudnąć..Ja po dwóch ciążach zgubiłam 10 kg w 3 miesiące i wagę trzymam.Polecam (odchudzamskutecznie.com.pl)

2010-03-08 08:42:39
~Barbara

Wszystko co tu napisali to prawda... Ale najtrudniejsze połączyć to z zabieganym trybem życia. Kiedyś próbowałam włączyć to w moje życie, ale jak się wychodzi z domu rano a wraca wieczorem, nie idzie tego pogodzić. Na szczęście znalazłam sposób na schudnięcie będąc ciągle zabieganą. Schudłam 15 kg w 3 miesiące i jestem ogromnie zadowolona. Może komuś się przyda (szymon.mojawaga.pl/index.php?ID=81 79)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.