wyszukanie zaawansowane

Galerie

Niepłodność, czyli co?

Niepłodność, czyli co?

fot. JupiterImages

1/9

Już sam fakt, że jakaś para nie może począć dziecka bywa silnym i stresującym wydarzeniem w życiu. Dla wielu osób dodatkowym obciążeniem mogą być różnego typu ludowe mądrości i twierdzenia, które narosły wokół problemu niepłodności. Przyjrzyjmy się im bliżej i obalmy mity!

Warto przeczytać:
Rumianek na skołatane nerwy
Najgroźniejsze zarazki czyhają w szpitalach!
Polecamy! Zakochaj się! Wejdź na doserca.pl

REKOMENDACJA
1/9
2010-03-16 10:08:45
~madzia

Razem z mężem staraliśmy się ponad półtora roku o dziecko, w końcu sobie odpuściłam starania i zajęłam się innymi sprawami, postanowiłam zmienić pracę . Niedługo po tym dowiedzieliśmy się z mężem że będziemy mieli dzidziusia:) Więc u nas problemem było chyba moje nastawienie, stres związany z pragnieniem zajścia w ciążę i kwestia psychiki.

2010-03-16 09:59:25
~myszaa

a u mnie nic :( juz 3 lata prawie i nic :(, badalam sie, przechodzilam rozne kuracje i wszystko na marne :(( moze i moja wina ze w ciaze zajsc nie moge, moze i wina mojego meza ktory tak bardzo boi sie zrobic badania nasienia:( juz coraz widze mniej szans na to ze kiedys zajde w ciaze :((

2010-03-16 09:20:59
~Natalia

Ja kiedyś myślałam, że jestem bezpłodna, bo staraliśmy się z mężem o dziecko i nic. Lekarze ładowali we mnie hormony i przez rok przytyłam 30kg. Na nic nie miałam ochoty przez te moje fałdki. Potem lekarze wymyślili in vitro - tylko SCHUDNIJ KOBIETO! Odchudzanie zajęło mi następne pół roku.Przez to, że zaczęłam o siebie dbać i zdrowo odżywiać, nagle okazało się, że jestem w 2 tygodniu ciąży!! SZOK! A w odchudzaniu pomogła mi jedna osoba, daje kontakt (szymon.mojawa

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.