wyszukanie zaawansowane

Galerie

Przychodzi pacjent do seksuologa

Przychodzi pacjent do seksuologa

fot. JupiterImages

1/6

Wizyta u seksuologa wzbudza wiele emocji. Najczęściej są to odczucia negatywne, w najlepszym wypadku strach przed nieznanym. Tymczasem tego rodzaju obawy są zbędne.

Według danych z 2004 roku, w Polsce pracuje około 80 lekarzy seksuologów. Lekarz seksuolog to osoba, która uzyskała specjalizację w tym zakresie. Jest uprawniony do badania fizykalnego pacjenta oraz zlecania badań laboratoryjnych, obrazowych, czy wystawiania recept na lekarstwa. Oprócz tego pomoc seksuologiczną świadczą również psycholodzy –seksuolodzy, którzy ukończyli studia podyplomowe w tym zakresie. Co prawda nie wystawią oni recepty czy skierowania na badanie, ale za to znają się na posługiwaniu się testami psychologicznymi i psychologicznych aspektach zaburzeń seksualnych. W praktyce często obie te grupy specjalistów współpracują ze sobą.

Warto przeczytać:Przepraszam, czy to już seks? Polecamy! Zakochaj się! Wejdź na doserca.pl

REKOMENDACJA
1/6
Zobacz w innych serwisach:
2012-01-25 14:44:27
~łuki

Witam, zwracam się z prośbą, jeśli nie czujesz się dotknięty przez kryzys finansowy albo jesteś po prostu człowiekiem dobrej woli proszę wspomóż mnie. Szukam trzydziestu tysięcy pomocnych ludzi, którzy zechcieliby mi pomóc, ponieważ muszę spłacić kredyt, który jest dla mnie zbyt dużym ciężarem. Dlatego proszę Cię o pomoc w wysokości 1 złotówki lub dowolnej kwoty na konto nr 43114020040000380264446126. Z góry dziękuję wszystkim ofiarodawcom- Łukasz Laszczak.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.