wyszukanie zaawansowane

Galerie

Najzdrowsza dieta na świecie!

Najzdrowsza dieta na świecie!

1/7

Poszukiwanie diety cud, idealnej dla wszystkich trwa od dawna. I nie chodzi tu o dietę, która pozwoli szybko schudnąć, ale taką, która pozwoli ludziom żyć zdrowo i długo nie przybierając na wadze. Najgłośniej na alarm biją Amerykanie, ponieważ to w ich społeczeństwie odnotowuje się największe problemy z nadwagą oraz otyłością (i związane z tym konsekwencje w postaci problemów ze zdrowiem). Trudno więc się dziwić, że to właśnie oni wiodą prym w poszukiwaniu rozwiązaniu problemu „wagi ciężkiej”. Ostatnim hitem wśród amerykańskich publikacji jest książka Harleya Pasternaka, która jest efektem jego podróży po świecie i kulinarnych obserwacji.

Warto przeczytać: Dlaczego warto jeść papaję? Polecamy! Zakochaj się! Wejdź na doserca.pl

REKOMENDACJA
1/7
2015-01-07 18:26:47
~bernadetka

Nie wiem jakich diet próbowaliście, ja przeszłam przez wiele ze zmiennym szczęściem. Kilogramy powracały jak bumerang, polecam świetną dietę ( http://klubdiety.pl/wyniki-diety ), dopiero na niej zgubiłam ile chciałam 12 kg i utrzymuje wagę już od połowy roku. Czuję się znakomicie, fałdki tłuszczu zniknęły a moje ciało ma właściwe proporcje

2012-10-23 15:47:29
~luiza

Oto moja krótka historia. Całe życie się odchudzałam i zawsze wracałam do „ swojej wagi” Postanowiłam zaufać raz jeszcze i skorzystałam ze świetnej porady jaką znalazłam na (idealnafigura.com/pewne). Do dzisiejszego dnia pozbyłam się 28 kg, i czuję się świetnie nie boli mnie kręgosłup i rwa kulszowa. Odzyskałam chęć do życia i odmłodniałam o 10 lat. Drogie panie gorąco polecam.

2010-10-28 15:24:23
~KACHA

Nadwaga wiąże się z licznymi problemami zdrowotnymi :choroby serca, cukrzyca, miażdżyca, zawały itd. Ludzie sobie sprawy z tego nie zdają a potem jest już za późno! Samo odsysanie tłuszczu nic nie pomoże! Trzeba zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się regularnie i zdrowo odżywiać! Ja miałam 3 porody i schudłam 15 kg, bez głodowania, bez efektu jo-jo i bez odsysania tłuszczu! Pokaż że ty też schudniesz z naszą pomocą. Uwierz w to! Polecam zdrowe, smaczne odchudzanie,

2010-05-12 09:02:52
~ewa

KTO TWIERDZI, ŻE MA DIETĘ CUD, PO ZAKOŃCZENIU KTÓREJ MOŻE JEŚĆ DO WOLI I NIE ODZYSKA DAWNEJ WAGI, TO BREDZI. NIE MA TAKIEJ FORMUŁY I KONIEC! DIETY RÓŻNIĄ SIĘ MIĘDZY SOBĄ SPOSOBEM OSIĄGNIĘCIA EFEKTU CHUDNIĘCIA I EWENTUALNIE WYRZECZENIAMI I DOKUCZLIWOŚCIĄ DLA ODCHUDZAJĄCEGO SIĘ. JEŚLI CHCESZ SCHUDNĄĆ BEZ ZNIECHĘCAJĄCEGO EFEKTU ŁAKNIENIA TO WEJDŹ NA WWW.CHUDZI.PL I ZOBACZ JAK TO JEST MOŻLIWE.

2010-05-12 09:02:10
~EWA

Niestety, większość z nas sobie tego nie bierze do serca i dopiero otwierają nam się szeroko oczy gdy tego zdrowia zabraknie. Już dziś możesz temu zaradzić i nie narażać się w przyszłości na cierpienie i stratę pieniędzy na lekarzy i medykamenty. Wejdź na www.zdrowesniadanie.info/evavera lub, gdy chcesz stracić parę kilogramów, na www.chudzi.pl i zobacz, że utrzymanie zdrowia w dobrej kondycji nie wymaga wielu wyrzeczeń. Pozdrawiam i życzę zdrówka!

2010-04-01 16:03:50
~jasiek

Wiele osób narzekających na swoją tuszę, tak naprawdę nigdy nie ma dość odwagi, aby wziąć się za prawdziwe odchudzanie. Czują się przerażeni katuszami, z jakimi wiąże się dieta. Nie mają ochoty na przesadne wyrzeczenia, nie chcą chodzić głodni. I właśnie takie osoby powinny sięgnąć po dietę, która nie wymaga od nich większych poświęceń i nie dopuszcza do wygłodzenia. Mało tego, pozwala jeść ulubione dania.Szczegóły na (odchudzamskutecznie.com.pl)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.