wyszukanie zaawansowane

Galerie

Jakie są skutki przejedzenia?

Jakie są skutki przejedzenia?

fot. JupiterImages

1/8

Część z nas zasiadając do stołu traci umiar i je do bez opanowania, co zwykle kończy się przejedzeniem. Jest ono bardzo nieprzyjemne w skutkach, o czym warto pamiętać szczególnie teraz, kiedy zbliżają się Święta i suto zastawiony stół będzie kusił wieloma przysmakami. Przejedzenie prowadzi do biegunek, nudności i wymiotów. Może skończyć się nawet pobytem w szpitalu.

Warto przeczytać: Dlaczego warto jeść papaję? Polecamy! Zakochaj się! Wejdź na doserca.pl

REKOMENDACJA
1/8
2015-12-17 09:48:38
~kulczita

Przejadanie się nie jest ani fajne, ani tym bardziej zdrowe. Ja doprowadzam się do takiego stanu zazwyczaj raz w roku - w święta Bożego Narodzenia, pomimo tego, że nie jem dużo. Kolacja wigilijna to prawdziwa bomba (kapusta, produkty wzdymające), dlatego ratuje się Sylimaryną gal, która ułatwia trawienie i likwiduje u mnie dyskomfort i pełność w nadbrzuszu. Święta tuż tuż, a po świętach 1kg do przodu :) Później intensywne zmowe szaleństwo na nartach i 2kg w dół :)

2010-04-01 07:38:47
~konsultacje.mkondras.mojawaga.pl

schudnij raz na zawsze! Wiosna to odpowiedni czas! wejdź na stronę i wypełnij zgłoszenie na bezpłatną konsultacje. WWW. konsultacje.mkondras.mojawaga.pl

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.