wyszukanie zaawansowane

Galerie

Twoje zaskakujące ciało!

Twoje zaskakujące ciało!

fot. JupiterImages

1/8

Nasz organizm kryje w sobie wiele tajemnic. Niektóre jego reakcje są zabawne, inne zaskakujące. Oto 8 ciekawostek o ciele człowieka.

Dlaczego niektórym chłopcom rano podnosi się siusiak?
Erekcje zdarzają się chłopcom już w okresie prenatalnym. A wszystko to z powodu ciał jamistych w penisie, które co jakiś czas muszą się rozciągnąć, by zachować sprawność przez całe życie. Co ciekawe, nie mijają one u dorosłych mężczyzn. Jeśli więc Twój partner rano budzi się z erekcją, nie ma powodów do niepokoju. To naturalna praca jego organizmu. Poranne erekcje są często związane z uciskiem pełnego pęcherza, który utrudnia odpływ krwi z prącia.

Warto przeczytać: Zupełnie nowy smak truskawki Polecamy! Zakochaj się! Wejdź na doserca.pl

Tagi: kichanieerekcjaorgazmziewanie
REKOMENDACJA
1/8
2010-04-25 09:27:53
~remi

normalna rzecz to sie nazywa poranny dragal :)

2010-04-25 09:15:32
~pawelski

a mnie lakarz powiedzial, ze to ma zwiazek z ostatnia seria snow porannych czyli przed obudzeniem sie to mnie zwiazku z pelnym pecherzem

2010-04-25 09:12:23
~lol

Na wp jak zwykle głupoty. Poranna erekcja to pobudzenie układu współczulnego do pracy organizmu,a nie głupi przesąd który wyznaje spora część społeczeństwa

2010-04-25 08:17:17
~tatuś

Mam 30 lat i do tej pory bryka mi rano !!!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.