wyszukanie zaawansowane

Galerie

Podjadanie - odruch bezwarunkowy

Podjadanie - odruch bezwarunkowy

istockphoto/Thinkstock

1/11

Jesz, ciągle jesz. Jesz, choć nie jesteś głodna. Jesz, bo się nudzisz. Jesz, bo coś byś sobie pochrupała. Jesz, bo fajnie jest usiąść przed telewizorem z miską popcornu. Jesz, bo co Ci szkodzi? Takie właśnie jedzenie, podjadanie jest głównym powodem, dla którego wiele z nas przybiera niezauważalnie kolejne kilogramy. To okropne, ale jemy bezmyślnie. Nie zastanawiamy się, po co jemy daną rzecz i jakie to będzie miało dla nas konsekwencje. Najwyższa pora z tym skończyć.

Warto przeczytać: Zupełnie nowy smak truskawki Polecamy! Zakochaj się! Wejdź na doserca.pl

REKOMENDACJA
1/11
2010-04-26 12:39:31
~jasiek

Siedzący tryb życia, niewłaściwa dieta, brak ruchu to sprawcy gromadzenia się tkanki tłuszczowej, szczególnie na brzuchu.Aby pozbyć skutecznie tej przypadłości i móc cieszyć się ponownie z jędrnego ciała zamiast ukrywać fałdki tłuszczu, wystarczy poczytać i skozystać z programu który nawet osobą nie mającym zbyt wiele ruchu pomaga pozbyć się 80% tłuszczu nie powodując efektu jojo iluźnej skóry.Polecam (odchudzamskutecznie.com.pl)

2010-04-20 15:31:32
~Gerard

Kobiety dlaczego wy jesteście takie grube? Jak sie patrzy na te wasze tyłki to pożal się Boże. Przestańcie wcinać te słodycze i ruszcie się na spacer zamiast oglądać telenowele, to będziecie lepiej wyglądać, co będzie korzystne dla wszystkich, a najbardziej dla was, dla waszego zdrowia, samopoczucia i chęci podobania sie sobie i innym

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.