wyszukanie zaawansowane

Galerie

Jedz mniej!

Jedz mniej!

fot. JupiterImages

1/10

Dzieci wychowuje się w przekonaniu, że zjadanie wszystkiego z talerza to dobre, zdrowe zachowanie. Takie dzieci wyrastają na dorosłych, którzy odchodzą od stołu dopiero w chwili, w której rozprawią się z ostatnim okruszkiem chleba, ostatnim kawałkiem kotleta, ostatnim ziemniaczkiem, i których zachowanie nie ma nic wspólnego z zaspakajaniem głodu. Zwalczenie w sobie tego nawyku jest niemal niemożliwe – tak silnie jest on w nas zakorzeniony. Na szczęście są sposoby, by go obejść.

Warto przeczytać: Jak narodziło się bezmyślne jedzenie?
Polecamy! Weź udział w KONKURSIE i wygraj stroje sportowe!

REKOMENDACJA
1/10
2010-06-15 08:04:03
~schudne25kg@wp.pl

schudne25kg@wp.pl napisz do nas MY pomożemy Ci schudnąć bez żadnych wspomagaczy szkodliwych dla zdrowia!!! napisz na schudne25kg@wp.pl

2010-06-02 06:21:11
~arek

Chcesz w końcu na poważnie zadbać o swoje ciało i schudnąć...to zrób to zdecydowanie i na poważnie a nie licz na cuda! Tylko ZDECYDOWANI osiągają swój cel! Darmowe konsultacje (http://arek.mojawaga.pl/index.php? ID=8179) i wiele wartościowych informacji!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.