wyszukanie zaawansowane

Galerie

Pomocy, ręce mi się pocą!

Pomocy, ręce mi się pocą!

istockphoto/Thinkstock

1/9

Wiecznie wilgotne dłonie, to kłopot milionów ludzi na całym świecie. Szczególnie nastolatków, dla których spocone ręce to często prawdziwy dramat. Nadmierna potliwość jest bardzo krępująca, dlatego zazwyczaj szukamy rozwiązania tego problemu jedynie w internecie. Na rozmowę o naszym problemie, nawet z lekarzem, trudno nam się zdecydować. A powinniśmy! Bo to właśnie on może nam pomóc. Ale po kolei.

Polecamy! Jaka jest najlepsza dieta na lato? Sprawdź!

REKOMENDACJA
1/9
2010-07-20 18:24:00
~Maria.

Kiedyś miałam stale mokre i zimne ręce i nogi. Unikałam podawania rąk bo słyszałam żebym je najpierw wytarła. Był stały problem z zaśnięciem, bo musiałam je najpierw rozgrzać termoforem. Pomogła mi medycyna chińska. Dokładnie dostosowałam się do rady ale dopiero po roku miałam efekt ciepłych rok i nóg. Trwa to bez przerwy do teraz. Przy okazji zlikwidowałam skłonność do przeziębień. Radzę skontaktować się ze specjalistą medycyny chińskiej. Oni mają metodę osu

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.