wyszukanie zaawansowane

Galerie

Znajdź swoje drzewo i przytul się do niego!

1/12

Czy przytulanie się do pnia jakiegoś drzewa może leczyć? Zaśmiejecie się pewnie, ale nie ma w tym nic śmiesznego. Naukowcy udowodnili, że kontakt z lasem i drzewami może pomóc wielu przewlekle chorym osobom. Las nazywany jest "zielonymi płucami". Drzewa produkują ogromne ilości tlenu, pobierając z powietrza niepotrzebny nam do życia dwutlenek węgla. Tlen jednak nie jest jedynym dobrem produkowanym przez drzewa. Nie znacie pewnie nikogo, kto czułby się nieswojo podczas spaceru między wspaniale pachnącymi sosnami, czy monumentalnymi dębami. Wszyscy wiemy, że wycieczka do lasu łagodzi stres, uspokaja i poprawia samopoczucie. W lesie powietrze jest dużo czystsze niż w mieście, drzewa bowiem zatrzymują w sobie wiele zanieczyszczeń. Wydzielają natomiast wspaniałe olejki eteryczne.

Polecamy! Jaka jest najlepsza dieta na lato? Sprawdź!

Tagi: lipadąbsosnabukjarzębina
REKOMENDACJA
1/12
Zobacz w innych serwisach:
2010-06-23 10:39:43
~schudne25kg@wp.pl

schudne25kg@wp.pl napisz do nas i schudnij zdrowo bez szkoldliwych wspomagaczy!!! z nami schudniesz łatwiej schudne25kg@wp.pl

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.