wyszukanie zaawansowane

Galerie

Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne?

Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne?

Creates/Thinkstock

1/11

Okulary przeciwsłoneczne są nieodzowną częścią naszej garderoby podczas upalnego lata. Nie tylko mają chronić nasz wzrok przed palącymi promieniami słońca, ale również są ozdobą. W sklepach i na stoiskach mamy do wyboru tysiące różnych wzorów okularów. Jak wybrać te najlepsze dla nas? Postaramy się doradzić.

Okulary przeciwsłoneczne powinny poprawiać nasz komfort, łagodzić zamglenie obrazu, a przede wszystkim chronić oczy przed szkodliwym działaniem słońca. Niebagatelna, choć mniej ważna jest kwestia wymogów mody i elegancji. - Najważniejszą rzeczą, na jaką musimy zwrócić uwagę przy zakupie okularów przeciwsłonecznych jest ochrona prze promieniowaniem UV - mówi Wojciech Szelągowski, optyk z kilkunastoletnim doświadczeniem. - Każdy dobrze zaopatrzony sklep optyczny posiada okulary z odpowiednimi, zabezpieczającymi oczy szkłami i bez problemu możemy sobie okulary dobrać.

REKOMENDACJA
1/11
Zobacz w innych serwisach:
Zdrowie & Fitness
Spojrzenie na lato
2010-07-05 13:03:07
~Barak Obama

Ceny okularów u optyka przekraczają ceny płyty głównej w komputrze!!! a chyba to drugie jest bardziej skomplikowane wiec optycy to złodzieje !!! Obniżcie ceny buraki

2010-07-05 12:29:10
~lovelas

Ray Ban 3025 Mirror ;D Moje okularki ;]

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.