wyszukanie zaawansowane

Galerie

Jak zatrzymać wakacyjną opaleniznę?

Jak zatrzymać wakacyjną opaleniznę?

istockphoto/Thinkstock

1/5

Opalona skóra jeszcze wiek temu nie była ani atrakcyjna, ani uważana za piękną. Wręcz przeciwnie, kobiety bardzo dbały, aby nie opalić ani kawałka swojej skóry. Jednak dziś często uważa się, że śniada skóra dodaje uroku, brązowa buzia wygląda zdrowiej, opalone ciało jest pełne powabu, a na takim jasne ubrania wyglądają jeszcze lepiej. Taki pogląd na opaleniznę zawdzięczamy Coco Chanel, która wprowadziła ją w modę projektując w roku 1914 pierwszy kostium odsłaniający ciało. I do dziś kobiety spędzają całe długie letnie dnie, aby opalić się jak najmocniej. A kiedy wracają z wakacji do domów, nurtuje je myśl, jak zachować wakacyjną opaleniznę na jak najdłużej. Oto lista czterech najważniejszych wskazówek.

Polecamy! Poznaj najlepszą dietę na lato!

REKOMENDACJA
1/5
2012-01-25 14:10:14
~łuki

Witam, zwracam się z prośbą, jeśli nie czujesz się dotknięty przez kryzys finansowy albo jesteś po prostu człowiekiem dobrej woli proszę wspomóż mnie. Szukam trzydziestu tysięcy pomocnych ludzi, którzy zechcieliby mi pomóc, ponieważ muszę spłacić kredyt, który jest dla mnie zbyt dużym ciężarem. Dlatego proszę Cię o pomoc w wysokości 1 złotówki lub dowolnej kwoty na konto nr 43114020040000380264446126. Z góry dziękuję wszystkim ofiarodawcom- Łukasz Laszczak.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.