wyszukanie zaawansowane

Galerie

Niebezpieczne diety. Sprawdź, jakie są konsekwencje ich stosowania!

Niebezpieczne diety. Sprawdź, jakie są konsekwencje ich stosowania!

istockphoto/Thinkstock

1/10

Czujesz się źle z nadmiernymi kilogramami, Twoje myśli zajęte są obsesyjną chęcią powrotu do, według Ciebie, odpowiedniej wagi. Rozpoczynasz poszukiwania rozwiązania problemu przeszukując Internet, z nadzieją na znalezienie odpowiedniej dla Ciebie diety. Wszystkie one są jednak albo zbyt restrykcyjne albo całkowicie niezrozumiałe. Podpytujesz koleżanki co one stosują, że tak wspaniale wyglądają. Wreszcie stwierdzasz, że po prostu trzeba mniej jeść i drastycznie ograniczasz swoje dotychczasowe racje żywieniowe, w konsekwencji chodzisz ciągle głodna i zdenerwowana.

Warto przeczytać:Poznaj najlepszą dietę na lato!
Polecamy! To już 15 lat Wirtualnej Polski!

REKOMENDACJA
1/10
Zobacz w innych serwisach:
Zdrowie & Fitness
Dieta kopenhaska
Zdrowie & Fitness
Dieta Dukana
Zdrowie & Fitness
Dieta Dukana - nie taka skuteczna?
Zdrowie & Fitness
Dieta proteinowa dr Pierre Dukana
Zdrowie & Fitness
Diety, które wyniszczają organizm
2010-08-30 13:50:17
~jan

Przemiana materii to zdolność organizmu do spalania większej ilości kalorii. Problem w tym, że u każdego z nas jest ona inna, a do tego może to zależeć od tak banalnych czynników jak wzrost, wiek, czy płeć. Pojawia się więc pytanie - jak można zwiększyć spalanie tłuszczu jedząc ulubione produkty? ja to wiem a ty możesz się dowiedzieć (odchudzamskutecznie.com.pl)

2010-08-18 10:17:39
~Facet

Na tą pulchną to aż miło popatrzeć, na te następne niedożywione wieszaki to mi wymiotować się chce . I tak ma większość moich znajomych kolegów. Czy to jest jakaś akcja na producentów żywności? 2 najlepsze rzeczy w życiu to pojeść i po,,,,,,lić.

2010-08-17 23:59:37
~Łodzianka

Bardzo słuszne stwierdzenie - jedyna skuteczny sposób odzywiania gwarantujący optymalny stan zdrowia i umożliwiający kontrole wagi ciała to dieta zbilansowana urozmaicona, eliminujaca niedobory. Jest taki program, który można dostosowac do indywidualnych potrzeb konsumenta. Odpowiem na zapytania; superdieta1@wp.pl

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.