wyszukanie zaawansowane

Galerie

Choroby skóry

Choroby skóry

fot. Wikipedia/PD

1/10

Skóra jest jednym z największych organów naszego ciała. Jej powierzchnia obejmuje od 1,5 do 2 m². Do jej najważniejszych zadań należy ochrona organów wewnętrznych przed różnego typu urazami, ale bierze także udział w wielu innych procesach życiowych, jak choćby wymiana gazowa, regulacja gospodarki wodnej czy termoregulacja. Zdarza się jednak, że skóra zamiast chronić, sama potrzebuje ochrony. Oto choroby, na jakie jest narażona.

Polecamy! Pomóż nam wybrać urodzinowe logo WP!

REKOMENDACJA
1/10
2010-09-16 12:13:37
~ada

Trzeba wiele poświęcić, by wypracować wymarzoną sylwetkę. Ale nie z tym sprawdzonym programem pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. Niestety, wiele osób pod wpływem błędnych danych nie wie, jak odpowiednio się odżywiać. Czas obalić mity na temat żywienia. Skorzystałam ze sprawdzonej diety pozbyłam się po ciąży nadmiaru tłuszczu i ukształtowałam sylwetkę. Poznałam swój typ przemiany materii dzięki CRW (odchudzamskutecznie.com.pl) i bardzo szybko i skutecznie bo w

2010-09-09 09:22:12
~qry

Leczyłem się na trądzik przez kilka lat, u różnych dermatologów. Wreszcie trafiłem na takiego, który mnie zbadał i okazało się, to zapalenie mieszków. Większość dermatologów to patałachy, które potrafią tylko wyciągać forsę i oszukiwać pacjentów. Strach iść do lekarzy, tylko zerkną z daleka i przepisują jakieś trucizny.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.