wyszukanie zaawansowane

Galerie

Nie głoduj, tylko chudnij!

Nie głoduj, tylko chudnij!

Thinkstock

1/9

O straceniu kilku zbędnych kilogramów marzy niejeden z nas. Ale już samo słowo „dieta” wywołuje strach, niechęć budzi myśl o wyrzeczeniach oraz wiążącym się z nimi uczuciem głodu. -Warto wspomnieć, iż słowo dieta wywodzi się z języka greckiego i oznacza sposób odżywiania, styl życia, także chcąc czy też nie chcąc każdy z nas jest na diecie –przypomina dietetyczka, Aneta Łańcuchowska, z Poradni Dietetycznej Halsa. A może da się schudnąć nie ponosząc większych poświęceń i bez ssania w żołądku? Warto sprawdzić, czy istnieją takie metody walki z nadwagą, które pozwalają nam czuć sytość, przy jednoczesnym traceniu na wadze.

Polecamy! 15 lat Wirtualnej Polski!

REKOMENDACJA
1/9
2016-06-05 21:37:36
~justyna

Ja mam dobry sposób na odchudzanie dobra dieta i tabletki. Od miesiaca wspomagam się Foreverslimem i mam dietę i już 4 kg za mną moj metabolizm bardzo przyspieszył i chudne szybciej, waga ise nie zatrzymuje i co najwazniejsze nie mam efektu wielkiego brzucha po kazdym posilku.

2014-04-07 16:30:33
~Madzia

Orientujecie się może ile tych darmowych kuponów do Multikina można odebrać ze strony http://link.mil.pl/bietyzafree/? ? Jeden już bez problemu zrealizowałam i nie wiem czy znów mogę zamówić kolejny na swoje dane czy lepiej na kogoś znajomego ?

2011-08-26 15:15:53
~Filip

Na dukanie schudłem 10 kg w miesiąc, teraz waga się ładnie utrzymuje. Dieta super bo nie trzeba liczyć kalorii, a efekty widzi się każdego dnia - dla mnie dieta cud! Polecam.

2011-08-25 15:02:10
~Jolka

Polecam dietę Dukana! Na niej się nie głoduje. Ale przed jej rozpoczęciem zachęcam do lektury książki i zrobienia testu Dukana.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.