wyszukanie zaawansowane

Galerie

Co robić, by szybciej schudnąć?

Co robić, by szybciej schudnąć?

Thinkstock

1/9

Przestrzeganie kilku wskazówek może przyspieszyć utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. Trzeba tylko wiedzieć, co należy robić, aby jak najszybciej cieszyć się efektami diety.

Jedz często i mało
Przede wszystkim naprawdę warto przestrzegać złotej zasady dietetyki, która mówi, aby jeść pięć niewielkich posiłków dziennie, a nie – jak wydaje się wielu odchudzającym – głodzić się. Głodówki nie prowadzą do niczego więcej jak napadów apetytu, kiedy już nie potrafimy powstrzymać się i jemy to, co wpadnie nam w ręce. Z kolei rozsądne zaplanowanie posiłków utrzymuje metabolizm na stałym poziomie, a to pomaga w walce z otyłością. Nie wolno zapominać o śniadaniu, jest ono najważniejszym posiłkiem dnia.

Warto przeczytać:Darmowa analiza dietetyczna online
Polecamy! Sprawdź, jakie choroby Ci zagrażają!

REKOMENDACJA
1/9
2017-05-25 22:24:51
~wik

Każdy może schidnąć jak chce...ja miałam ogromny problem z nadwaga bo zawsze kiedy brałam sie za jakas diete to nie widziałam efektów i mnie to denerwowało od razu. Musuałam zobaczyc efekty szybko tu i teraz... w koncu zdecydowałam się na środek dzieki któremu schudłam 17kg. polecam wam spróbować http:// nplink.net/AJmnBdUb mozecie skorzystac z mojej rady ale tez nie musicie... wasz wybór czy chcecie dobrze wygladac. mi to bardzo pomogło wiec chciałam się z wami podzielić

2016-06-05 21:20:14
~wija

Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Foreverslimie nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

2015-11-27 12:30:11
~Nela

Polecam naturalny suplement z zielonego jęczmienia Green Barley Slim. Ja stosowałam go wraz z dietą i ćwiczeniami i w efekcie mam 13 kilogramów mniej. W końcu znalazłam produkt, który faktycznie działa :)

2015-05-26 15:13:51
~avokado

Pomóc może dobry suplement diety. Dobry, to znaczy naturalny, zupełnie nieszkodliwy dla zdrowia. Ja wybrałam sobie do suplementacji figurę extraslim, która przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i dzięki temu jak ćwiczę, to po prostu szybciej chudnę ;)

2012-10-17 12:09:52
~ana

Czasem trudno jest pozbyć się nadwagi, a co za tym idzie – oponki. I nikt nie jest dieto odporny. To kwestia systematyczności i motywacji. Też miałam z tym problem i moje liczne próby kończyły się niepowodzeniem i już traciłam motywację i wiarę, że się kiedyś uda, ale znajoma i ciocia poleciły mi stronę: (dietywellness.pl). Opracowano mi super dietę i to praktycznie bez wyrzeczeń i już trzymam wagę ponad rok

2010-11-10 10:23:34
~Mirek

Ta laska z tym centymetrem w dłoni rzeczywiście musi sie odchudzać...:) Apetyczna bardzo...mniam..;)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.