wyszukanie zaawansowane

Galerie

Zaskakujące fakty na temat raka piersi!

Zaskakujące fakty na temat raka piersi!

Thinkstock

1/8

Rak piersi jest wrogiem nie tylko kobiet. Pomijając rzadkie przypadki, kiedy mężczyźni zapadają na ten nowotwór, należy także wziąć pod uwagę fakt, że rak jednej osoby w rodzinie ma wpływ na wszystkich domowników. Kobiety powinny regularnie badać swoje piersi, a mężczyźni powinni im o tym przypominać. Nie wiedzieć czemu, panowie czują się niezręcznie rozmawiając na ten temat ze swoimi żonami, matkami i siostrami, a przecież w takiej dyskusji nie ma nic niestosownego. Oprócz tego najbardziej oczywistego posunięcia jakim jest samokontrola piersi, jest jeszcze kilka innych rzeczy, świadomość których może chronić przed rakiem.

REKOMENDACJA
1/8
2011-08-09 18:34:40
~ola

Mój mąż pilnuje moich miesiączek i badań raz w roku jest przy mnie podczas każdej wizyty u ginekologa i porodach też był.Powoduje u nas większą więz między nami.Niech interesuje się moim zdrowiem tak jak ja też interesuję się jego zdrowiem i jestem też u niego podczas badań u lekarzy bo mamy do tego prawo,bo to pacjent decyduje o osobie bliskiej podczas badań.

2010-11-16 15:05:16
~muciek

jak masz małe cycki to sobie idź na stronki feministek - mi się podobają :)

2010-11-16 14:55:34
~majka

ten, kto dobrał zdjęcia do artykułu, zachował sie delikatnie mówiąc bardzo niestosownie, to nie jest artykuł jak powiekszyc piersi, tylko o raku!!!! poza tym artykuł beznadziejny - zero konkretów, niesprawdzone hipotezy, przebywanie w pubie z kolezankami zmniejsza ryzyko? jeszcze pewnie przy piwie i papierosach dwóch czynikach rakotwórczych, zenada

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.