wyszukanie zaawansowane

Galerie

Chcesz schudnąć? Postaw na mniej kaloryczne zamienniki!

Chcesz schudnąć? Postaw na mniej kaloryczne zamienniki!

Thinkstock

1/8

Jeżeli masz zamiar zrzucić parę kilogramów, musisz ograniczyć ilość spożywanych kalorii. Możesz to zrobić na dwa sposoby: jedząc mniej lub jedząc lżej. My polecamy tą drugą metodę – jest zdrowsza i skuteczniejsza.

Jaki jest nasz sposób odżywiania? Każdy naród ma nieco inne tradycje żywieniowe. Chińczycy jedzą dużo ryb i ryżu, dieta Włochów składa się z dużej ilości makaronów, Amerykanie najczęściej sięgają po fast food. A Polacy? Zdaniem dietetyków Polacy jedzą dużo białego pieczywa, kiełbas i ziemniaków. Nasz sposób odżywiania przeważnie jest zbyt ciężki i niezdrowy. Większość z nas na co dzień spożywa zbyt duże ilości tłuszczów i węglowodanów, a za mało białka. Głównym źródłem białka w diecie Polaków są wciąż mięso i wędliny. Niestety, w kiełbasach i mięsie oprócz białka jest dużo ukrytych tłuszczów. Chodzi tu zwłaszcza o produkty wysoko przetworzone. Zdrowszymi źródłami białka są ryby, owoce morza, chuda cielęcina, drób, jak również odtłuszczony nabiał oraz jajka.

Polecamy! Zrzuć z nami zbędne kilogramy!

REKOMENDACJA
1/8
2015-02-12 21:41:06
~smerf

Ja przez trzy miesiące byłam na diecie efekty były raczej marne,dopiero jak do diety dołączyłam Foreverslim waga regularnie spada o kilogram tygodniowo.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.