wyszukanie zaawansowane

Galerie

Niewinne objawy chorób nowotworowych

Niewinne objawy chorób nowotworowych

Thinkstock

1/9

Pierwsze objawy nowotworu są na tyle niepozorne, że mogą zostać zbagatelizowane. Tymczasem chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w skuteczności leczenia raka jest jego wczesne wykrycie. Dlatego warto sprawdzić, jakie symptomy mogą wskazywać na wystąpienie choroby nowotworowej. W Polsce co roku około 80 000 osób umiera z powodu raka. Przyczyną często jest jego zbyt późne wykrycie. Większości osób brakuje podstawowej wiedzy na temat objawów chorób nowotworowych. W przeciwnym razie ludzie wcześniej zgłaszaliby się do lekarza i podejmowali terapię ratującą życie.
Tekst: JZ/ESE/

Polecamy! Kompleksowy test zdrowia online!

Dołącz do fanów serwisu Zdrowie&Fitness na Facebooku

REKOMENDACJA
1/9
Zobacz w innych serwisach:
Zdrowie & Fitness
Skąd się bierze krew w moczu?
Zdrowie & Fitness
O czym świadczy kolor moczu?
Zdrowie & Fitness
Analiza moczu
Zdrowie & Fitness
Rak jelita grubego
Zdrowie & Fitness
O czym świadczy ból nerek?
Zdrowie & Fitness
Analiza moczu ? domowe laboratorium
2015-12-21 00:30:26
~Jacekk

W formach ideograficzne, różne symbole oznaczają pomysłów lub obiektów. Na przykład, może reprezentować koło słońce, dzień, światło lub ciepło. Tak więc, symbol bezpośrednio reprezentuje ideę, a nie dźwięk. Tłumaczenia katowice http://www.tlumaczeniakatowice.pl znane nam jest system symbol używany w muzyce. Matematyka posiada również swój własny zestaw symboli jak wiele innych gałęzi wiedzy. Zaletą jest to.

2015-12-20 18:27:14
~alfred kiszka

Można zauważyć, widać nawet podczas rozglądać. Ale jak to możliwe? To właśnie z powodu zatrzymania oczy, skupić się i zarejestrować online http://www.tanietlumaczenia.com.pl obraz o wiele szybciej, niż świadomie realizować. Ruchome obrazy można zobaczyć psychicznie pochodzą z integracji tej serii utrwaleń.

2015-12-06 14:23:34
~tłumacz angielskiego

W szczególności, aromaty cytryny i lawendy Wykazano, że poprawa melancholii i depresji przez zwiększenie noradrenaliny release. Rozważ używanie niezbędne oleje, świece, mydła, lub kadzidło jako aromaterapii. Jeśli zapach wrażliwa, możesz rozcieńczyć olejki eteryczne lub użyć suszonych owoców lub kwiaty na mniej intensywne doświadczenie. Mam asortyment świec, tłumaczenia angielski http://www.tanie-tlumaczenia.pl/ eterycznych, i mydła,

2012-02-01 14:12:01
~Nila

Rewolucja w onkologii - wejdź na stronę http://tojefura.com/newsy/index.php i dowiedz sie wiecej szczegółów na temat chorób nowotworowych

2011-02-24 10:35:32
~papryczka

Zgadzam sie polska jest bardzo tepym krajem,ja z mezem mieszkamy teraz w niemczech i leczenie tu wyglada calkiem inaczej ja wogole tego nie rozumiem co kraj to obyczaj a przeciez jestesmy tylko ludzmi i powinnismy byc traktowni na rownym poziomie,a jak nie masz kasy to po tobie,,,

2011-02-21 14:52:05
~matika

zgadzam się z artykułem,tylko niech mi ktoś wskaże przychodnię do której mam pójść i w której dostanę skierowanie na badanie i nie będę czekać na badanie 4 lub więcej miesięcy.chory kraj,chora służba zdrowia.ludzie w Polsce umierają w zastraszającym tempie i w naprawdę młodym wieku.Niech w końcu ktoś zrobi z tym porządek.ludzie zróbmy coś z tym!!!!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.