wyszukanie zaawansowane

Galerie

Wzdęcia i nieświeży oddech, czyli wstydliwe dolegliwości

Wzdęcia i nieświeży oddech, czyli wstydliwe dolegliwości

Thinkstock

1/5

Istnieje wiele dolegliwości, które skutecznie psują nam dobry humor, a przy okazji zawstydzają nas na tyle, że nawet nie staramy się szukać fachowej pomocy. Tymczasem większości z nich można łatwo pozbyć się, trzeba tylko wiedzieć jak.

Nadmierna potliwość
Wiadomo, że pocenie się jest naturalnym procesem służącym chłodzeniu organizmu. Jednak nadmierne pocenie się jest bardzo uciążliwe. Na szczęście z problemem tym można łatwo uporać się. Wprawdzie zwykle kosmetyki przeważnie nie dają sobie rady, ale do dyspozycji mamy jeszcze preparaty dostępne w aptekach. Są to bezwonne środki, które skutecznie blokują pocenie się. Można je stosować pod pachy oraz na dłonie i stopy. Innym rozwiązaniem jest zastrzyk z botuliny, aplikowany bezpośrednio w miejsce wydzielające zbyt dużo potu. Zastrzyk całkowicie likwiduje problem, a jego efekt utrzymuje się do 6 miesięcy. Poza tym, należy zadbać o pomieszczenie, w którym spędzamy czas. Warto, aby było solidnie przewietrzone.
Tekst: OJ/ESE/

Polecamy! Kompleksowy test zdrowia online!

Dołącz do fanów serwisu Zdrowie&Fitness na Facebooku

REKOMENDACJA
1/5
2018-06-14 00:07:20
~Agata

Mi udało się pozbyć wzdęć dopiero po zastosowaniu dobrego synbiotyku - Kolonbiotic 7GG. Dzięki niemu odzyskałam równowagę w jelitach i teraz mnie już nie męczą

2011-02-28 16:15:07
~grzes

To z niezdrowego i tuczącego jedzenia! Typu fast-foody, drożdżówki, cola itp. Potem nadwaga!Nadwaga wiąże się z licznymi problemami zdrowotnymi :choroby serca, cukrzyca, miażdżyca, zawały itd. Ludzie sobie sprawy z tego nie zdają a potem jest już za późno! Trzeba zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się regularnie i zdrowo odżywiać! Pokaż że ty też schudniesz z naszą pomocą. Uwierz w to! Polecam zdrowe, smaczne odchudzanie, bez głodowania i bez efektu jo-jo. idealnafig

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.