wyszukanie zaawansowane

Galerie

Co zabija męską płodność?

Co zabija męską płodność?

Thinkstock

1/7

Prawie 20% par w Polsce, które współżyją regularnie i nie stosują żadnych środków antykoncepcyjnych, ma problemy z poczęciem potomstwa. Coraz częściej przyczyna niepłodności (potencjalnie uleczalnego problemu z płodnością) leży po stronie niedoszłego tatusia. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest niska jakość męskiego nasienia. W prawie 80% przypadków, przyczyny są banalne i wystarczy zmiana trybu życia i ewentualne leczenie farmakologiczne, by poprawić ruchomość plemników i jakość nasienia.
UD/ESE

Polecamy! Kompleksowy test zdrowia online!

Dołącz do fanów serwisu Zdrowie&Fitness na Facebooku

REKOMENDACJA
1/7
Zobacz w innych serwisach:
Zdrowie & Fitness
Co zabija męską płodność?
2015-11-11 17:24:36
~mimonka

No alkohol papierosy robią swoję. Tak Jak koko napisała na dole , mój mąż musiał brać ferti man . W aptece polecili ze względu na wysoką zawartośc argininy. Jak ktoś w przyszłości chce mieć dziecko to powinien już o siebie zadbać. Trenowac jakiś sport i zwracać uwagę co się je.

2015-09-10 20:39:59
~koko

Przede wszystkim pamiętajmy, że głównie zabija zła dieta. Brak cynku, kwasu foliowego jest złe nie tylko dla kobiecej płodności, ale głównie męskiej. Wiele suplementów, na przykład ferti man , polecają lekarze głównie przed próbą zajścia w ciążę. Ale trzeba dbać o siebie non stop.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.