wyszukanie zaawansowane

Galerie

Te choroby są zmorą XXI wieku

Te choroby są zmorą XXI wieku

1/7

Każda epoka w historii ludzkości kojarzy się z chorobami, które dziesiątkowały całe narody. Dziś wszyscy drżymy przed nowotworami, na które jeszcze nikt nie znalazł stuprocentowo skutecznego remedium. Wszystko wskazuje na to, że dziesiątkujące nas dzisiaj - nowotwory i choroby układu sercowo-naczyniowego, nadal zbierały będą tragiczne żniwo. Choroby cywilizacyjne i społeczne w równym stopniu dotyczą zarówno krajów Trzeciego Świata jak i krajów wysoko rozwiniętych. Promieniowanie, zanieczyszczenie powietrza, wody i gleb powodują wzrost zachorowań na choroby nowotworowe. Nieracjonalne odżywienie się, stresujący tryb życia i brak ruchu są przyczynami chorób układu krążenia.W krajach Trzeciego Świata głównym zagrożeniem są choroby zakaźne. Ich powodem jest nie tylko głód i niedożywienie ale również brak higieny oraz słabo rozwinięta służba zdrowia. Jakie choroby cywilizacyjne będą straszyć ludzi w przyszłości, i to bardzo niedługiej? Sprawdźmy.
AD/ESE/

Polecamy! Kompleksowy test zdrowia online!

Dołącz do fanów serwisu Zdrowie&Fitness na Facebooku

REKOMENDACJA
1/7
Zobacz w innych serwisach:
2014-05-05 22:58:55
~julka

Jeżeli powrócimy do natury nasze ciało wyzdrowieje a w skutek tego zredukujemy tkankę tłuszczową i uformujemy sylwetkę, ja już od 5 lat nie mam problemów z nadwagą a miałam 24 kg nadbagażu, mało tego nie chodzę głodna i mam mnóstwo energii i, w dalszym ciągu jestem pod stałą opieką specjalisty, polecam < klubdiety.pl/o-klubie >

2011-03-29 21:07:55
~Taki Jeden

Ale spróbujmy dostrzec coś pozytywnego. Niektóre choroby, które trapiły ludzkość do tej pory odeszły w niepamięć. Przykłady: dżuma i homoseksualizm.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.