wyszukanie zaawansowane

Galerie

Tego warto nauczyć się od szczupłych

Tego warto nauczyć się od szczupłych

Thinkstock

1/6

Podstawowa zasada, dotycząca odchudzania się, mówi, że należy spalać więcej kalorii, niż się przyswoiło. Stosujesz więc diety, obrażasz się na jedzenie, monitorujesz wagę, a mimo to wciąż nie możesz pozbyć się oponki wokół brzucha? Może czas wypróbować metody osób szczupłych, wydawać by się mogło, nie wymagające wysiłku? Jak oni to robią, że nie katują się, a ich sylwetka pozostaje idealna?
Tekst: MKO/ESE/

Polecamy! Darmowa diagnoza dietetyczna. Skorzystasz?

Dołącz do fanów serwisu Zdrowie&Fitness na Facebooku

REKOMENDACJA
1/6
2012-10-12 15:57:37
~ana

Ja powiem z własnego doświadczenia. O nadwadze już dawno zapomniałam. Schudłam 11 kg i to praktycznie bez wyrzeczeń ale znam ten problem efektu jo-jo , braku motywacji i systematyczności. Pewnego dnia trafiłam na fajnego konsultanta wellness (dietywellness.pl) , który poradził sobie z moimi problemami w kilka tygodni. Czuję się super! Nie boję się efektu jo-jo, bo jest ze mną konsultant, który wie jak się przed tym ustrzec

2011-07-16 11:40:42
~Ada

Piękna cera, zdrowie, doskonałe samopoczucie i brak cellulitu oraz wysoka samoocena i szczupła sylwetka to efekty programu odchudzającego DIETEK. Spróbuj i przekonaj się jakie to łatwe!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.