wyszukanie zaawansowane

Galerie

Chrapanie albo seks!

Chrapanie albo seks!

Thinkstock

1/6

Nocą nic tak nie dokucza domownikom, jak chrapanie jednego z nich. Wg naukowców chrapanie nie tylko drażni otoczenie, ale niszczy związki i życie seksualne.

Chrapanie przynosi wiele zgubnych skutków. Szczególnie rujnuje życie seksualne. Wynika to z analiz Brytyjskiego Towarzystwa Badań Nad Zaburzeniami Snu. Ponad 60 proc. osób pozostających w związkach stwierdza, że częściej uprawiałyby seks, gdyby ich partner przestał chrapać. 25 proc. tak doświadczonych przez los podkreśla, że właśnie chrapanie położyło kres ich życiu erotycznemu, a nawet doprowadziło do rozwodu. Zdaniem brytyjskich ekspertów, przyczyną nieudanego pożycia mogą być częste awantury, wybuchające właśnie w związku z uciążliwym chrapaniem.
Tekst: Tadeusz Oszubski MWmedia/ESE/
Polecamy! Sprawdź, jakie choroby Ci zagrażają!

Dołącz do fanów serwisu Zdrowie&Fitness na Facebooku

REKOMENDACJA
1/6
2012-01-26 15:45:56
~łuki

Witam, zwracam się z prośbą, jeśli nie czujesz się dotknięty przez kryzys finansowy albo jesteś po prostu człowiekiem dobrej woli proszę wspomóż mnie. Szukam trzydziestu tysięcy pomocnych ludzi, którzy zechcieliby mi pomóc, ponieważ muszę spłacić kredyt, który jest dla mnie zbyt dużym ciężarem. Dlatego proszę Cię o pomoc w wysokości 1 złotówki lub dowolnej kwoty na konto nr 43114020040000380264446126. Z góry dziękuję wszystkim ofiarodawcom- Łukasz Laszczak.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.