wyszukanie zaawansowane

Galerie

Sposoby na płaski brzuch

Sposoby na płaski brzuch

1/6

Prawie każdy z nas wie, jak trudno pozbyć się tłuszczyku na brzuchu. Nawet gdy udaje nam się zgubić kilka kilogramów - fałdka która pojawiła się w tym miejscu, nie chce nas opuścić. Są jednak sposoby, by skutecznie się jej pozbyć.

Po pierwsze dieta

Nie oszukujmy się, bez ograniczenia kalorii trudno nam będzie pozbyć się nadmiaru ciała. Sama dieta to oczywiście nie wszystko, ale jest jednym z najważniejszych elementów walki o płaski brzuch. Przede wszystkim należy pamiętać o zasadzie - jedz małe porcje, ale często. Kluczowe jest właśnie słowo "często" (5 - 6 razy dziennie). Regularnie dostarczając organizmowi posiłki, poprawiamy przemianę materii, osiągamy równowagę energetyczną i szybciej spalamy tłuszcz. Organizm, który nie cierpi z powodu głodu, przyzwyczai się do tego, że jego potrzeby energetyczne są regularnie zaspokajane. Nie uruchamia więc mechanizmu „tworzenia zapasów”. Oczywiście posiłki muszą być niewielkie, bo nadmiar kalorii, których nie spalimy, musi się odłożyć. Zdrowa dieta na płaski brzuch jest bogata w białko, witaminy, błonnik i sole mineralne, z minimalną zawartością węglowodanów i tłuszczów.

REKOMENDACJA
1/6
2012-10-12 15:36:48
~ana

Czasem trudno jest pozbyć się nadwagi, a co za tym idzie – oponki. I nikt nie jest dieto odporny. To kwestia systematyczności i motywacji. Też miałam z tym problem i moje liczne próby kończyły się niepowodzeniem i już traciłam motywację i wiarę, że się kiedyś uda, ale znajoma i ciocia poleciły mi stronę: (dietywellness.pl). Opracowano mi super dietę i to praktycznie bez wyrzeczeń i już trzymam wagę ponad rok

2012-01-25 13:41:20
~łuki

Witam, zwracam się z prośbą, jeśli nie czujesz się dotknięty przez kryzys finansowy albo jesteś po prostu człowiekiem dobrej woli proszę wspomóż mnie. Szukam trzydziestu tysięcy pomocnych ludzi, którzy zechcieliby mi pomóc, ponieważ muszę spłacić kredyt, który jest dla mnie zbyt dużym ciężarem. Dlatego proszę Cię o pomoc w wysokości 1 złotówki lub dowolnej kwoty na konto nr 43114020040000380264446126. Z góry dziękuję wszystkim ofiarodawcom- Łukasz Laszczak.

2011-11-15 11:02:26
~zjadlam_tasiem

Nalezy pamiętać o tym, że nie da się odchudzić jednej części ciała. Nie oszukujmy się! By wyrzeźbić brzuch należy zgubić tłuszczyk, a w tym pomogą ćwiczenia aerobowe!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.