wyszukanie zaawansowane

Galerie

Dlaczego czasami warto się spocić?

Dlaczego czasami warto się spocić?

Thinkstock

1/10

Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, a sport jest nie tylko dobry dla zdrowia, ale też pomaga zachować dobre samopoczucie i świeżość umysłu. Sprawdź, dlaczego od czasu do czasu warto się porządnie zmęczyć!

Utrata masy ciała
Aktywność fizyczna, dobrana odpowiednio do wieku, umiejętności i wytrzymałości, pozwala na utrzymanie prawidłowej masy ciała. Dzięki regularnym treningom waga ulega obniżeniu bez radykalnych diet i wyrzeczeń kulinarnych. W zależności od potrzeb odpowiednie połączenie diety i wysiłku fizycznego pozwoli zgubić zbędne kilogramy albo wzmocnić masę mięśniową i poprawić kondycję fizyczną.

Tekst: UD/ESE/

REKOMENDACJA
1/10
2011-09-30 12:43:14
~delikt

Jakoś nie zauważyłam w praktyce potwierdzenia teorii o zmniejszonej agresywności sportowców. Raczej leniwe kanapolubne miśki są łagodniejsze...

2011-09-28 07:52:17
~iva

hahha nie ma to jak reklama samegio siebie....prawda marbar1979

2011-09-28 07:03:42
~ewa

Od lat zmagałam się z moimi kg! Próbowałam różnych sposobów na pozbycie się nadwagi, ale waga wracała. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego!Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:) a wszystko dzieki diecie zakupionej na allegro u uzytkownika marbar1979 polecam a komentarze mowia same za siebie..

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.