wyszukanie zaawansowane

Galerie

Brak orgazmu? Sprawdź, jak temu zaradzić

Brak orgazmu? Sprawdź, jak temu zaradzić

Thinkstock

1/6

Anorgazmia to niemożność osiągnięcia pełnej satysfakcji seksualnej w czasie stosunku płciowego, mimo istniejącego podniecenia i akceptacji partnera. Zaburzenie to dotyczy zwykle kobiet i ma charakter sytuacyjny - pojawia się przejściowo w określonych sytuacjach. Anorgazmia może dotyczyć nawet 20-40% kobiet aktywnych seksualnie w jakimś momencie ich życia. Co czwarta kobieta, cierpiąca na anorgazmię, nigdy nie przeżyła orgazmu. Przyczyny tej przypadłości mogą mieć różne podłoże i, co ważne, nie dotyczą tylko kobiet. Większość osób, które spotkały się z tym problemem, nie robi nic, by zmienić swoją sytuację. Jaki mamy wpływ na odczuwanie seksualnej satysfakcji?

Polecamy! Nieuchwytny orgazm?

REKOMENDACJA
1/6
2012-02-28 16:14:55
~łuki

Witam, zwracam się z prośbą, jeśli nie czujesz się dotknięty przez kryzys finansowy albo jesteś po prostu człowiekiem dobrej woli proszę wspomóż mnie. Szukam trzydziestu tysięcy pomocnych ludzi, którzy zechcieliby mi pomóc, ponieważ muszę spłacić kredyt, który jest dla mnie zbyt dużym ciężarem. Dlatego proszę Cię o pomoc w wysokości 1 złotówki lub dowolnej kwoty na konto nr 43114020040000380264446126. Z góry dziękuję wszystkim ofiarodawcom- Łukasz Laszczak.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.