wyszukanie zaawansowane

Galerie

Znak zodiaku a zdrowie

Znak zodiaku a zdrowie

Thinkstock

1/12

Są osoby, które wierzą w horoskopy bardziej niż w wyniki naukowych badań. Inni traktują je z przymrużeniem oka lub jako niewinną rozrywkę. Naukowcy i zwykli ludzie od lat prowadzą spór czy czas urodzin w jakikolwiek sposób determinuje nasze dalsze życie. Czy decyduje o naszych talentach, cechach charakteru, predyspozycjach zawodowych? Entuzjaści horoskopów są dziś w stanie znaleźć w nich odpowiedzi dotyczące każdej dziedziny życia. Czy strzelec może być szczęśliwy z panną? Jaką pracę powinien uprawiać baran? Jaka jest najlepsza dieta dla lwa i na jakie choroby będzie cierpiał skorpion? Czy jest w tym ziarnko prawdy? Trudno powiedzieć. Z pewnością jednak nie zaszkodzi sprawdzić, co gwiazdy mówią o naszym zdrowiu, bo profilaktyki nigdy dość.

Baran
Urodzeni pod znakiem barana to ciekawi świata ryzykanci, którzy wszystko chcą wypróbować na własnej skórze. Niestety, nie zawsze okazuje się to bezpieczne. Barany mają skłonność do ulegania wypadkom i zranieniom. Najbardziej narażone są małe baranki, na które rodzice powinni szczególnie uważać. Poza kontuzjami wynikającymi z ciekawości świata, urodzeni pod znakiem barana muszą uważać na głowę, bo to ich słaby punkt. Bóle głowy i migreny szczególnie upodobały sobie właśnie ten znak zodiaku. Podobnie jak choroby psychiczne. Barany powinny też regularnie badać wzrok, bo oczy nie są ich mocną stroną. Kolejnym problemem osób urodzonych na przełomie marca i kwietnia jest tryb życia, którym same rujnują swoje zdrowia. Barany funkcjonują tak dług, jak są w stanie wytrzymać. Lekceważą pierwsze objawy dolegliwości, zbyt mało śpią, żyją zbyt szybko i często na granicy wytrzymałości organizmu. W tym pośpiechu mają też skłonność do stosowania wyjątkowo niezdrowej diety – jedzą byle co, byle jak, byle szybko – często w fast foodach, co odbija się zarówno na ich samopoczuciu, jak i figurze. Barany zwolnijcie! Uważajcie też na swoje nerki.

REKOMENDACJA
1/12
2012-01-01 16:05:03
~JJJ

cytat":Z pewnością jednak nie zaszkodzi sprawdzić, co gwiazdy mówią o naszym zdrowiu, bo profilaktyki nigdy dość" HEHEHE SPLUŃ ZA SIEBIE 3 RAZY BO PRPOFILAKTYKI NIGDY DOŚĆ CO ZA DEBILIZM LUDZI W XXI WIEKU pewnie pisała to jakaś blondynka

2012-01-01 15:40:51
~Misia

WIĘKSZYCH PIERDÓŁ NIE CZYTAŁEM !!!! Z NOW2YM ROKIEM LECZ SIĘ "AUTORZE" TYCH BZDUR !!

2012-01-01 14:50:04
~ryba

Nie macie już innych tematów w Nowym Roku?! Wypisujecie bzdury. Który jw. REDAKTOR wymyślił taki durny temat? BZDURY I JESZCZE RAZ BZDURY I TO DO POTĘGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

2012-01-01 13:51:53
~opocznik

No i tyle są warte te wszystkie znaki zodiaku i inne zodiakalne bzdury. Nawet ja już wiem, że w tej chwili (od około 2 lat) obowiązuje trzynaście znaków zodiaku, gdyż pojawiło się coś nowego, co nazywa się ''wężownik'' i siedzi chyba między strzelcem a koziorożcem (mogę się mylić). Tak więc w zodiaku obowiązują już nowe kryteria i automatycznie sporo ludzi będąc do tej pory np. rakiem, stało się bliźniętami albo lwem, gdyż nastąpiło przesunięcie dat wszystkich

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.