wyszukanie zaawansowane

Galerie

10 dziwnych zachowań seksualnych

10 dziwnych zachowań seksualnych

Thinkstock

1/10

Z jakimi zaburzeniami zachowań seksualnych możemy spotkać się najczęściej?

Feedersi i otyłe kobiety
Feedersi (z ang. dokarmiacze), to mężczyźni, którzy uwielbiają widok otyłego kobiecego ciała. Mężczyźni ci nakłaniają swoje partnerki do jak najczęstszego jedzenia i tym samym nieustannego przybierania na wadze. W większości przypadków już samo patrzenie na jedzącą kobietę daje im przyjemność. Żeby ułatwić sobie zadanie, feedersi często wybierają partnerki o zaniżonej samoocenie, którymi łatwiej jest manipulować. Kobiety te często już w momencie poznania feedersa maja nieznaczną nadwagę. W skrajnych wypadkach przekarmiane kobiety stają się całkowicie niedołężne, niezdolne nawet do samodzielnego poruszania się i tym samym uzależnione całkowicie od swoich partnerów.

Tagi: seksfetyszyzmmasochizmfeeders
REKOMENDACJA
1/10
2012-01-12 00:53:56
~bajj

tfu, masochizm nie jest często powiązany z bólem miało być ;) Związki typu dom-sub zazwyczaj polegają na tym, że dominująca osoba "wychowuje" sobie partnera. Poniża go, ale znęcając się nad nim fizycznie podpiąć można już pod sadyzm. Łączy się z nim ale to nie to samo.

2012-01-12 00:50:43
~bajj

Masochizm wcale nie jest "często" kojarzony z bólem. Ale dobre chociaż to, że autor nie pomylił go z sadyzmem, jak to się często zdarza. Mało informacji, a zdjęcia beznadziejnie dobrane. Poza tym istnieją o wiele "ciekawsze" dewiacje ;) 2/10

2012-01-11 23:54:54
~Mef

Zabieranie pensji mężowi to prostytucja prepaid hyhyhy

2012-01-11 23:48:14
~X

Jesteśmy młodym atrakcyjnym małżeństwem szukamy pary do równoległego seksu, zobaczcie zdjęcia mojej nagiej żony, zrobi wszystko co chcecie lubi na ostro a mnie kręci jak ją ktoś obraca w mojej obecności. ZDJĘCIA MOJEJ NAGIEJ ŻONY NA oglaszasz.pl

2012-01-11 23:31:12
~Mężuś

A gdy żona zabiera mi 1-go całą pensję a później muszę się prosić o każdy grosz to co to jest?!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.