wyszukanie zaawansowane

Galerie

6 przyczyn bólu nóg

6 przyczyn bólu nóg

1/8

Bólu nóg nie należy bagatelizować. Może on świadczyć o nieprawidłowościach w układzie kostno-stawowym, zmianach w kręgosłupie czy zarośnięciu tętnic. Obrzęki nóg i widoczne żyły to objawy typowe dla osób prowadzących siedzący tryb życia. Na bóle nóg częściej skarżą się mężczyźni, choć ten problem dotyczy również kobiet.

Głównym winowajcą jest właśnie siedzący tryb życia. Z badań „American Journal of Epidemiology” wynika, że ryzyko śmierci rośnie wraz z czasem siedzenia. U kobiet, które przesiadują więcej niż przez sześć godzin dziennie, ryzyko zgonu wzrasta aż o 37 proc.! Natomiast u mężczyzn o 18 proc. Badania dowodzą, że ograniczenie siedzenia do trzech godzin dziennie może wydłużyć życie aż o dwa lata.

REKOMENDACJA
1/8
2019-07-23 09:51:10
~dreko

U mnie chodziło głównie o pracę siedzącą - to była masakra, ciągłe problemy, mrowienie, ból - trwało to kilka miesięcy. Co zmieniłem? Od kilku tygodni piję S8 - to suplement, który ma zmniejszać ryzyko zakrzepicy. Mniejsza o to - widzę zmianę, nie mam tych problemów, które wcześniej były i to jest dla mnie najważniejsze. Zacząłem się więcej ruszać. Liczę, że będzie to miało naprawdę pozytywny wpływ na moje zdrowie.

2016-01-12 05:48:27
~xAnonymous1

Solanina? Znajdz. Najwazniejsza.Ksiazka.Jaka.Kiedykol wiek.Przeczytasz.Zdrowie + The.Luciferian.Doctrine.pdf #3.1+ KO

2015-05-12 21:11:02
~joko

Ból nóg to zmora naszych czasów. Praca brak ruchu i obrzęki gotowe. Krążenie krwi ma tu zasadnicze znaczenie dlatego dobrze jest zadbać o ruch i jakieś atrakcje dla nóg typu masaz czy masowanei kostką lodu. A na noc dobrze jest posmarować nogi żelem. Ja stosuje galvenox soft i jestem zadowolona więc polecam:)

2014-02-02 15:48:43
~Krystyna

Znalazłam tę stronę szukając informacji na temat bólu nóg i jak im zapobiegać, polecam http://fizjoterapeuty.pl/choroby-we wnetrzne/bole-nog-i-profilaktyka.ht ml

2013-07-15 10:05:27
~ania

http://unbouncepages.com/objawowe-p ad/

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.