wyszukanie zaawansowane

Galerie

8 faktów i mitów dotyczących odchudzania

8 faktów i mitów dotyczących odchudzania

1/8

Ananas pomaga schudnąć

Nieprawda

Faktem jest, że owoc ten zawiera enzym, zwany bromeliną, który ułatwia trawienie. Bromelina głównie jest jednak stosowana w leczeniu urazów sportowych, ponieważ wykazuje działanie przeciwzapalne oraz w problemach trawiennych, natomiast na pewno nie spowoduje obniżenia wagi.

REKOMENDACJA
1/8
2012-09-07 15:05:19
~pati

Mnie mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gber es ; idealnafigura.com/gberes).Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!

2012-08-19 21:18:31
~Jerzy23

Tyjemy tylko dlatego, że nasz organizm nie daje sobie rady ze spalaniem NADMIARU WĘGLOWODANÓW i odkłada je w postaci tłuszczu.Nie liczmy więc kalorii tylko ograniczajmy spożycie węglowodanów.A najlepszym wskaźnikiem będzie nasza waga.

2012-08-12 23:03:32
~nie dietetyk

Nie zgadzam sie co do owocow. Moim zdaniem mozna jesc ich calkiem sporo. Warunek - kiedy jemy owoce, to nie jemy innych produktow, do czasu az owoce ulegna strawieniu. Owoce zawieraja fruktoze, a ta ;atwo sie spala w trakcie wysilku. jezeli jednak do fruktozy dodamy inne zrodla kalorii, to fruktoza zostanie spalona, a inne kalorie odloza sie w postaci tluszczu. Jezlei ktos twierdzi, ze od samych owocow sie tyje, to poprosze o przykald - ja nie znam nikogo kto by przytyl od samych owocow.. ;)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.