wyszukanie zaawansowane

Galerie

Brzoskwinie, nektarynki i morele - samo zdrowie!

Brzoskwinie, nektarynki i morele - samo zdrowie!

fot. Thinkstock

1/7

Są pyszne, soczyste, sycące i nie tuczą. Idealne na podwieczorek lub drugie śniadanie. Mowa o brzoskwiniach, ich bliskich krewniaczkach - nektarynkach i trochę dalszych kuzynkach - morelach.

Brzoskwinia i nektarynka niewiele się od siebie różnią. Ta druga jest odrobinę słodsza i bardziej soczysta. Ma też gładką skórkę, która nie "łechce" podniebienia. Jednak zarówno w skórce, jak i pod nią, znajdziemy mniej więcej to samo. Jeden owoc to jedynie około 40 kcal, możemy więc bez obaw raczyć się tym przysmakiem. Szczególnie, że za tak niską cenę otrzymujemy ogromne bogactwo witamin i minerałów.

REKOMENDACJA
1/7
Zobacz w innych serwisach:
2012-08-13 18:37:45
~EMERYT

Jem przeważnie Kiełbasę, warzywa zadki, pije piwo czasem wódę prosto ze szklanki, nic nie robię , mam brzucha a wyglądam elegancko mimo prawie 60 alt , czego i wam życzę.

2012-08-10 10:22:34
~kasia

Mnie mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gber es ; idealnafigura.com/gberes).Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.