wyszukanie zaawansowane

Galerie

Składniki odżywcze, które przyspieszają odchudzanie

Składniki odżywcze, które przyspieszają odchudzanie

1/6

Naukowcy wciąż poszukują doskonałego środka, który pomoże w walce ze zbędnymi kilogramami. Istnieje jednak wiele naturalnych składników, które powinny stanowić niezbędnik każdej odchudzającej się osoby.

Witamina D

Dr Shalamar Sibley z University of Minnesota twierdzi, że wysokie stężenie witaminy D w krwioobiegu przyczynia się w znaczny sposób do spalania tkanki tłuszczowej. Przeprowadziła eksperyment z udziałem 38 osób z nadwagą, które przez 11 tygodni stosowały dietę. Regularne badania krwi wykazały, że ci którzy spożywali więcej produktów zawierających witaminę D, szybciej zrzucili zbędne kilogramy.

Wyniki badań wykazały, że zwiększona obecność prekursora witaminy D (25-hydroksykalcyferolu) pozwalała na zrzucenie 200 g zbędnej tkanki tłuszczowej. Przy stosowanej podczas eksperymentu diety wzrastało także stężenie głównej formy omawianej witaminy (1,25-dihydroksykalcyferolu), umożliwiające zrzucenie kolejnych 107 g.

Witamina D syntetyzowana jest w naszej skórze w wyniku ekspozycji na światło słoneczne. Dlatego warto korzystać z możliwości przebywania na zewnątrz w pogodne dni. Do produktów bogatych w omawiany składnik należy tran, morskie ryby (śledź, makrela, czy łosoś), mleko oraz jaja.

Tekst:ank/mmch

Tagi: odchudzaniedietachromwapńwitamina d
REKOMENDACJA
1/6
2017-11-05 18:40:05
~Lena

Slimunox działa, ale o sensowne efekty można się ubiegać dopiero po miesiącu, nie wcześniej. Tabletki działają dopiero wtedy, gdy dbacie o ruch, zmieniacie dietę. A właśnie ich działanie polega m.in. na tym, że osłabiają głód. W innych przypadkach raczej o efekty będzie bardzo trudno - zasady kuracji są proste.

2017-02-14 15:58:25
~Kora

Zdecydowane tak dla Slimunox.Dla mnie jedyne tabletki które rzeczywiście odchudzają.W sumie dzięki tym tabletka nawet nie trzeba się aż tak starać.Waga spada bardzo szybko.Spodziewałam się że dzięki nim schudnę ale o takich efektach nawet nie marzyłam.

2012-10-26 06:11:50
~toja

od kiedy zmieniłam swój styl życia na aktywny fizycznie jestem bardziej atrakcyjna i wesoła. Udało mi się trafić do centrum zdrowej diety ( dietywellness.pl) gdzie pokazano mi ze zdrowe odżywianie I AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA nie musi być trudne i można je dostosować do każdych warunków i dziś nie mam już problemu z kontrola swojej wagi

2012-10-25 10:36:20
~YBA7E

"Ja" masz 100% racji.

2012-10-24 04:46:31
~ana

. Ja powiem z własnego doświadczenia. O braku odporności i nadwadze już dawno zapomniałam. Schudłam 11 kg i to praktycznie bez wyrzeczeń ale znam ten problem efektu jo-jo , braku motywacji i systematyczności. Pewnego dnia trafiłam na fajnego konsultanta wellness (dietywellness.pl) , który poradził sobie z moimi problemami w kilka tygodni. Czuję się super! Nie boję się efektu jo-jo, bo jest ze mną konsultant, który wie jak się przed tym ustrzec.

2012-10-01 12:03:10
~kasia

Nie jest łatwo zdrowo się odżywiać, to wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych. Dawniej zawsze miałam z tym problem.Nie mogłam znaleźć odpowiedniej diety a od lat zmagałam się z moimi kg!. Brak mi było motywacji. Aż wreszcie znajoma poleciła coś rewelacyjnego!(idealnafigura.com/gb eres).Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:)

2012-09-28 11:16:54
~ja

Jedna metoda mniej żreć -a więcej ruszać się biegać ,rower , katować własne ciało zadyszka potem i błotem - - a odwdzięczy się

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.