wyszukanie zaawansowane

Galerie

5 pytań o odchudzanie

5 pytań o odchudzanie

1/7

Aaaaby schudnąć

Ten tekst nie będzie traktował o tym, jakimi dietami możemy się odchudzić. Tym tekstem postaramy się odpowiedzieć, dlaczego – mimo jasnych zaleceń – odchudzić się czasem nie możemy.

Nie schudniemy od postanowień – choć one są częścią rozpoczęcia procesu odchudzania. Nie stracimy kilogramów poprzez czytanie tekstów o odchudzaniu – choć one są pomocne zarówno w podtrzymywaniu motywacji, jak i w samym przeprowadzeniu skutecznej kuracji. Nie uzyskamy pożądanej wagi, odmawiając sobie raz czy drugi jakiegoś specjału – choć rezygnacja z obfitych posiłków jest jednym z głównych elementów zdrowej diety. Nie schudniemy od cotygodniowych wizyt na siłowni – choć ruch jest niezbędny, gdy chcemy spalić tłuszcz i stracić na wadze. Nie wyjdzie nam też na zdrowie obsesyjne liczenie kalorii – choć warto poznać przybliżone wartości kaloryczne głównych produktów.

Tekst:Helena Maj/mmch

Tagi: odchudzaniedietakalorie
REKOMENDACJA
1/7
2018-02-21 18:46:47
~Rena

Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć po zastosowaniu Slimunox. W końcu znalazłam środek. który dla mnie okazał się skutecznym w działaniu

2017-02-14 15:57:08
~Kamila

Ja jestem przekonana że gdyby nie tabletki Slimunox to raczej nie dałabym sobie rady na diecie.Nie wytrwała bym po prostu na niej .Ochota na słodycze i na podjadanie była by nie odparta .A dzięki tym tabletką bez żadnego problemu.I to z całkiem niezłym skutkiem.

2015-02-18 18:15:49
~maciejka

Dla mnie nie ma nic bardziej skutecznego od tabletek Foreverslim.Odchudzanie z nimi jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.To są właśnie tabletki jakich szukałam.W końcu dałam rade i schudłam 14 kg.

2013-10-08 12:38:43
~Zrzuc brzuch

Mnie udało się schudnąć dzięki paru prostym zasadom : odstawienie słodyczy i fast foodów, 2 do 3 litrów wody dziennie, aktywność fizyczna 3 razy w tygodniu, zero alkoholu. Pierwsze efekty pojawiły się już po 2 miesiącach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/201 3/02/kolejne-efekty.html

2012-11-05 12:14:32
~Zorientowana

UWAGA!!! Nie dajcie się nabrać! Te same teksty poniżej, firmowane obecnie jako idealnafigura,welness itd., były wciskane przez kalorie-zdrowia, które reklamowały produkry Herbalife, od których następowało ZAPALENIE WĄTROBY! Znowu próba naciągania naiwnych? Ada, ana, Zosia to ta sama osoba a przekierowanie dokonywane jest na tę samą stronę co w kalorie-zdrowia! Odradzam!

2012-10-26 06:15:50
~toja

Zdrowa dieta to jedno, a wsparcie psychiczne to drugie. Ja otrzymałam i jedno i drugie. Pewnego dnia trafiłam na fajnego konsultanta wellness (dietywellness.pl), który poradził sobie z moją nadwagą w kilka tygodni. Schudłam 11 kg i to praktycznie bez wyrzeczeń ale znam ten problem braku motywacji i systematyczności.

2012-10-23 06:27:07
~ana

Czasem trudno jest pozbyć się nadwagi, a co za tym idzie – oponki. I nikt nie jest dieto odporny. To kwestia systematyczności i motywacji. Też miałam z tym problem i moje liczne próby kończyły się niepowodzeniem i już traciłam motywację i wiarę, że się kiedyś uda, ale znajoma i ciocia poleciły mi stronę: (dietywellness.pl). Opracowano mi super dietę i to praktycznie bez wyrzeczeń i już trzymam wagę ponad rok

2012-10-03 07:37:39
~Heniek Kwiecien

Artykul o niczym. Nie szkoda Pani czasu na takie pisanie? Bo mnie zmarnowala Pani go troche...

2012-10-02 13:02:22
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.