wyszukanie zaawansowane

Galerie

Nasze dzieci będą żyły krócej

Nasze dzieci będą żyły krócej

fot. JupiterImages

1/10

Przeciętny młody Polak będzie żył 5 lat krócej niż jego rodzice! Naukowcy z amerykańskiego National Institutes on Aging alarmują: najwyższy czas zmienić niezdrowe nawyki! We wszystkich krajach rozwiniętych epidemia otyłości rośnie w zastraszającym tempie. W polu rażenia tej lawiny znajduje się również Polska. A wszystko z powodu niezdrowego trybu życia.

REKOMENDACJA
1/10
Zobacz w innych serwisach:
Zdrowie & Fitness
Uwaga, nadwaga u dzieci!
Zdrowie & Fitness
Nadwaga, otyłość i co dalej?
Zdrowie & Fitness
Ogólnopolska akcja ?Uwaga Nadwaga?
Zdrowie & Fitness
Do czego może prowadzić nadwaga?
Zdrowie & Fitness
Nawet lekka nadwaga może być...
Zdrowie & Fitness
Nadwaga jest niebezpieczna
2009-04-03 10:06:46
~margot

To, ze dzieci zle jedza to faktycznie wina rodzicow. Sami sie zle odzywiaja i nie widza w tym problemu. Dopiero jak dopada ich zawal przychodzi chwila na refleksje a i to nie zawsze pomaga. Cholesterol odklada sie latami i zaczyna juz w wieku dzieciecym o ile je sie glownie slodycze i fast foody. Proponuje poczytac, co dodaja do wedlin, z czego sklada sie hamburger, na czym smazy sie frytki i zaczac czytac etykiety w sklepach - moze oczy sie otworza.

2009-03-29 10:56:09
~HMVIC

DOBRA. A JAK JO RUCHAĆ

2009-03-28 14:06:02
~Anna

To prawda. Dzieci żle się odżywiają. Ja pracuję z dziećmi w Zerówce. Dzieci same przynoszą sobie jedzenie. Przyglądam się oczywiście co przynoszą. Nie ma w nich jednego jabłka. Są same słodkie słodzone soki, kropli wody mineralnej nie ma. Straszne poprostu. Przynoszą same słodycze. To ma im starczać na cały dzień do 17-tej. Rodzice, na Boga opanujcie się. Sami skracacie tym dzieciom życie.!.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.