wyszukanie zaawansowane

Galerie

Zabiegi wspomagające odchudzanie

Zabiegi wspomagające odchudzanie

1/11

Nie tylko dieta i ćwiczenia

Odchudzasz się, ćwiczysz i choć efekty są widoczne, nie jesteś do końca zadowolona z efektów swojej pracy. Zauważasz, że mimo treningów twoja skóra wcale nie jest taka sprężysta i elastyczna jak byś sobie tego życzyła, w dodatku cellulit wcale się nie zmniejszył, a ty liczyłaś, że dieta i ćwiczenia zlikwidują go raz na zawsze. Warto więc dołączyć do tego zabiegi kosmetyczne, które wspomogą walkę o zgrabną sylwetkę i jędrną skórę.

Anita Demianowicz/mmch

Tagi: odchudzaniedieta
REKOMENDACJA
1/11
2017-02-14 15:55:50
~Iga

Zdecydowane tak dla Slimunox.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.

2013-12-20 08:39:51
~Aniołka

moim zdaniem takie zabiegi są skuteczne, wię cnie wiem, przed czym tu się wzbraniać – oczywiście można trafic na zły salon, gdzie po paru zabiegach okazuje się, że efektów nie ma żadnych, albo chodzic pół roku na siłownie i też nie widzieć zmian. Moim zdaniem dobry salon z fachowym sprzętem do zabiegów jest gwarancją, ze pozbędziesz jakiś defektów typu cellulit.

2013-12-11 12:56:18
~Uliszka

moim zdaniem zabiegi wspomagające to dobry dodatek, ale same nie będą tak bardzo skuteczne... co prawda nigdy nie robiłam, ale nie wydaje mi sie, że po tym były jakies mega efekty. lepiej ciężko popracować.

2013-01-14 11:52:49
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

2012-11-21 11:58:25
~ana

po co zabiegi odchudzające? Zdrowa dieta to jedno, a wsparcie psychiczne to drugie. Ja otrzymałam i jedno i drugie. Pewnego dnia trafiłam na fajnego konsultanta wellness (dietywellness.pl), który poradził sobie z moją nadwagą w kilka tygodni. Schudłam 11 kg i to praktycznie bez wyrzeczeń ale znam ten problem braku motywacji i systematyczności.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.