wyszukanie zaawansowane

Galerie

6 groźnych konsekwencji otyłości

6 groźnych konsekwencji otyłości

1/7

Liczba osób otyłych rośnie w zaskakująco szybkim tempie. Na otyłość cierpi już co czwarty Polak. Problem zaczyna dotyczyć coraz młodszych ludzi. Jest to przede wszystkim skutek siedzącego trybu życia i złych nawyków żywieniowych. Z chorobą należy walczyć, w przeciwnym razie może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych, wywołując inne, ciężkie schorzenia, które prowadzą do inwalidztwa, a nawet śmierci.

UD/mmch

REKOMENDACJA
1/7
2012-10-30 11:27:32
~ala

Nadwaga wiąże się z licznymi problemami zdrowotnymi :choroby serca, cukrzyca, miażdżyca, zawały itd. Ludzie sobie sprawy z tego nie zdają a potem jest już za późno! Trzeba zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się regularnie i zdrowo odżywiać! Pokaż że ty też schudniesz z naszą pomocą. Uwierz w to! Polecam zdrowe, smaczne odchudzanie, bez głodowania i bez efektu jo-jo. idealnafigura.com/gberes

2012-10-25 11:46:20
~Ada

Jak się odżywiać aby nie mieć problemów z nadciśnieniem, nadwagą ? Jak to zrobić nie zmieniając zbytnio nawyków mieć super zdrowie, kondycję i znakomitą figurę. To jest możliwe ! czytaj bloga http://kilocotydzień.pl

2012-10-25 10:00:45
~XXX

otyłość jest dopiero przy BMI>30... Kto pisze te durne artykuły.

2012-10-25 07:20:41
~end

Co Wy piszecie, przecież jeszcze niedawno trwał Festiwał Promocyjny Pięknych Grycanek, okazów zdrowia i urody, przepięknych i szykownych (takich określeń tabloidy a w tym WP używały). No to jak to jest, otyłość to choroba czy stan piekna do promocji ? przecież na logikę nie można zjeść ciastka i go jednocześnie mieć . Prawda ?

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.