wyszukanie zaawansowane

Galerie

Na lepszą figurę i… seks

Na lepszą figurę i… seks

fot. Thinkstock

1/9

O tym, że ruch to zdrowie, wie każdy, kto jest aktywny fizycznie oraz ten komu.. na siłownię nie po drodze. Ale oprócz zdrowia i zgrabnej sylwetki, systematyczna aktywność fizyczna pozwala również czerpać większą przyjemność z intymnych zbliżeń. Są ćwiczenia, dzięki którym nie tylko wyrzeźbisz figurę i stracisz zbędne kilogramy, ale zyskasz również większą ochotę na seks, a wasze igraszki będą bardziej satysfakcjonujące.

Tagi: mięśnie keglajogamostektreningseks
REKOMENDACJA
1/9
2012-11-09 11:13:34
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.